Buradasınız
Home > Güncel > Mercedes’den Bahar Kampanyası

Mercedes’den Bahar Kampanyası

Mercedes-Benz Collection shop ürünlerinde, 31 Mart tarihinden itibaren, 10 Mayıs’a kadar geçerli olmak üzere kampanyalı ürünlerde yüzde 50 indirim fırsatı sunuluyor.

Detaylar için: http://shop.mercedes-benz.com.tr

Mercedes – Benz Otomobiller

Mercedes-Benz, B-Serisi’nde 40.000 TL’lik kredi için 40 ay vadede % 0.40 faizli kredi kullanma imkanı sunuyor. Ayrıca, yenileme öncesi C-Seri’lerinde, 50.000 TL’lik kredi alındığında, 1 yıl sonra,  ara ödeme olmadan, %0 faizle ile geri ödeme imkanı sunuluyor.

Mercedes-Benz E-Coupé ve E-Cabrio modellerinde ise aylık % 0.74 faizli kredi imkanı bulunuyor.

Mercedes-Benz Kamyonlar

Mercedes-Benz, kamyon grubunda 6×2 kargo segmentinde Nisan ayı alımlarında da cazip fırsatlar sunuyor. Verilen kredi desteği ile müşteriler, sıfır faize varan uygun kredi koşullarıyla araç alımı yapabiliyor. Bunun yanında eski aracını değiştiren Mercedes-Benz müşterileri de TruckStore aracılıyla çok uygun takas imkanlarından faydalanabiliyor.

Detaylar için: www.mbfh.com.tr

Mercedes-Benz Otobüsler

Mercedes-Benz Travego ve Tourismo araçlarında yolcu güvenliğini sağlamak amacı ile 2001/85/EG başlıklı AB regülasyonu ile orta kapı basamağını gösteren ayna konulması standart olarak sunuluyor.

Kolay temizlenebilir ve Avrupa’da geçerli olan güvenlik standartlarına (95/28/E) uygun, halı paketleri kampanyalı fiyatlarla Mercedes-Benz yetkili servislerinde satışta. Bu halılar ile kaliteli ve güvenli Mercedes-Benz halı paketi, müşterilerin hem güvenliklerinden vazgeçmemelerini hem de araçlarının değerini korumalarını sağlıyor.

Mercedes- Bez Euro 3 motorlu Travego ve Tourismo otobüslere özel, uygun fiyatlar ile motor revizyon paketleri sunuyor. Bunun yanısıra, Mercedes-Benz müşterileri için hazırlanan debriyaj paketi ile Travego ve Tourismo otobüsler orjınalliğini koruyabiliyor. Garanti kapsamındaki Mercedes-Benz debriyaj paketi, uzun kullanım süresiyle gerçek güvenlik ve tasarruf sağlıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı