Buradasınız
Home > Güncel > Mercedes’den Ağustos Kampanyası

Mercedes’den Ağustos Kampanyası

Mercedes-Benz Ağustos ayı için geçerli olan yeni kampanyasının detaylarını açıkladı. Kampanya ile hem otomobil hem de ticari araçlar kategorisinde cazip indirimler ve avantajlı taksitlerle ödeme kolaylığı sunuluyor.

C-Serisi

Yepyeni bir C-Serisi’ne sahip olmak isteyenler, Ağustos ayı boyunca Mercedes-Benz Finansman Türk’ün % 0,88 faiz oranı ile 24, 30 ve 36 ay vade seçenekleri için hazırlamış olduğu cazip fırsatlardan yararlanarak Mercedes-Benz sahibi olabilir.

Detaylar için: www.mbfh.com.tr

Mercedes-Benz Orijinal iPhone Tutucuları

Günlük yaşamın vazgeçilmezlerinden olan, aynı zamanda birlikte optimum fayda sağlayabilecek birçok ortak özelliğe sahip olan cep telefonu ve otomobil ikilisi için Mercedes-Benz, müşterilerinin güvenliği ve konforu için bu özellikleri birleştirecek iPhone modeline uygun cep telefon tutucuları geliştirdi. Mercedes-Benz, orijinal iPhone tutucuları yetkili servislerinde %20’ye varan indirimler ile sunuyor. Bu avantajlı üründen yararlanmak için gerekli olan sadece aracın 386 kodlu telefon ön hazırlığına sahip olmasıdır.

Bunun yanında Mercedes-Benz Collection’da yer alan orijinal iPhone kılıfı da yetkili servislerde kullanıcılarını bekliyor.

Ayrıca Mercedes-Benz iPhone uygulaması ile Mercedes-Benz Satış Sonrası Hizmetleri’ne ulaşmak artık daha kolay. Mercedes-Benz yol yardımı ve Mercedes-Bezn Dünyası ile ilgili tüm gelişmeler iTunes ve www.mobil.mercedes-benz.com.tr üzerinden ücretsiz olarak iPhone’a indirilebilir.

Mercedes–Benz Çocuk Koltuklarında Özel İndirim Devam Ediyor

Haziran 2010’dan itibaren Türkiye’de Karayolları Trafik Kanunu çerçevesinde otomobillerde çocuk koltuğu kullanımı zorunlu hale getirildi. Kaza esnasında çocukların yaralanma riskini en aza indirmeyi ve hızlı çarpmalarda diğer nesnelere çarpmaların engellenmesini amaçlayan bu zorunluluk kapsamında, Mercedes-Benz de miniklerin güvende olması için çocuk koltukları sunuyor. Çocukların konforu ve güvenliği düşünülerek tasarlanmış orijinal Mercedes-Benz çocuk koltukları ile yolculuklar çok daha güvenli oluyor. Mercedes-Benz, farklı yaş gruplarına özel üç farklı koltuk seçeneğini avantajlı fiyatlar ile sunuyor.

Detaylar için: http://shop.mercedes-benz.com.tr

Mercedes-Benz Otobüsler

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Ağustos ayında otobüs müşterilerine “Her Yıl € 1 Farkla” sloganı ile sunduğu kampanyada taksitleri takvim yılına eşitledi.

Mercedes-Benz müşterilerinin 2011 yılında 2.011 euro ile başlayan taksit bedeli, 2013 yılı ile birlikte, her yıl sadece 1 euro artış ile, 2.013 euro’ya yükselecek.

Balon ödemeli kampanya ile 36 ay vadeyi seçen Mercedes-Benz müşterileri, 2014 yılının ilk 7 ayında aylık € 2014 ödemeye devam edip, son taksitte € 22.600’ dan başlayan balon ödemelerle kredilerini sonlandırabilicek.

48 ay vadeli planı seçen Mercedes-Benz müşterileri ise 2014 yılı boyunca ayda € 2014 ödemeye devam edip, 2015 yılının ilk 7 ayında ayda € 2015 ödeyebilecek ve son taksitte € 60.000’dan başlayan balon ödemeler ile geri ödemelerini bitirebilecek.

Bu sayede araç yenileme ya da ilave araç yatırımı yapan müşteriler vade süresince düşük taksit tutarları ve vade sonunda yüksek 2.El değeri sayesinde ödenebilir bir son taksit bedeli ile Mercedes-Benz Tourismo veya Travego’ya sahibi olabilmenin avantajlarından faydalanabilecek. Ayrıca bu kampanyadan faydalanarak araç alan Mercedes-Benz müşterileri, son ödeme tutarını Mercedes-Benz Finansman Türk’e ödeyebilecek ve artan miktarı peşinat olarak vererek aracını tekrar kolayca yenileyebilecek.

Detaylar için: www.mbfh.com.tr

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar

Hafif Ticari Araçlar pazarının parlayan yıldızı Mercedes-Benz, ürün gamında bulunan Vito, Viano ve Sprinter araçlar ile müşterilerine uygun çözümler sunmaya devam ediyor.

Yeni araç sigorta hizmeti, Mercedes-Benz Sigortacılık Hizmetleri aracılığıyla Mercedes-Benz müşterilerine sunuluyor. Mercedes-Benz Taşıt Ticaret tarafından Mercedes-Benz müşterilerinin 2.El araçları binici fiyatlarıyla değerlendiriliyor. Yine Mercedes-Benz Taşıt Ticaret tarafından satılan tüm ikinci el hafif ticari araçlar 1 yıl boyunca sınırsız kilometre için sıfır kilometre araç fiyatı üzerinden garanti kapsamında satılıyor.

Bakım aralığının uzun, bakım maliyetlerinin düşük olduğu, düşük yakıt tüketimi sunan mevcut kullanımdaki hafif ticari araçlar için sunulan revizyon paketleri ile araçların kullanım ömürlerinin arttırılması hedefleniyor.

Sprinter

Mercedes-Benz Türk her zaman olduğu gibi Sprinter kullanıcılarının güçlerine ortak, işlerine destek oluyor. %0.89 faiz oranı ile ve 48 aya varan vade seçeneği sunan “Gücünüze Ortak, İşinize Destek Sprinter” kampanyasından faydalanan kurumsal müşteriler ayda 519 TL’den başlayan ödemelerle yepyeni bir Sprinter sahibi olabiliyorlar.

Vito

70 cm uzunluğundaki bagaj alanı, katlanabilir, yön değiştirebilir koltukları ve 3+3+2+1 oturma düzeni ve D2 belgesine kayıt imkanıyla öne çıkan Yeni Vito 8+1 Minibüs; konfor, rahatlık ve ekonomiyi bir arada arayanların yeni gözdesi olmaya devam ediyor. Mercedes-Benz, özellikle turizm sektörü için Mercedes-Benz Finansman Türk’ten mevsimsel ödeme seçenekleri sunuyor.

Viano

Geniş hacimli araçların en üst kategorisini tanımlayan yeni Mercedes-Benz Viano kendi sınıfında değerleri yeniden belirliyor.Yeni Viano 163 PS Euro 5 motoru, BlueEFFICIENCY teknolojisi veve standartların çok ötesinde konfor anlayışıyla mutluluk için özel sebepler arayanların yine ilk tercihi olmaya devam ediyor.

Detaylar için: www.mbfh.com.tr

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı