Buradasınız
Home > Güncel > Mercedes’de Mayıs Avantajı Başladı

Mercedes’de Mayıs Avantajı Başladı

Mercedes-Benz Türk, Mayıs ayı boyunca geçerli olacak yeni kampanyasını açıkladı. Kampanya, markanın bütün ürünlerini kapsıyor. Her ürün için kampanya detayını aşağıda bulabilirsiniz;

Mercedes – Benz Collection Shop’ta indirimler devam ediyor

5 Mayıs tarihinde Mercedes-Benz Collection Shop’ta Formula 1 ve tüm ürünlerde yüzde 15 indirim fırsatı başlayacak, kampanya 15 Mayıs’a kadar devam edecek. Ayrıca 31 Mart tarihinde Mercedes-Benz Collection Shop’ta kampanyalı ürünlerde başlayan yüzde 50 indirim fırsatı 10 Mayıs 2011 tarihine kadar devam ediyor.

Detaylar için: http://shop.mercedes-benz.com.tr

Mercedes – Benz Çocuk Koltuklarında Özel İndirim Devam Ediyor

Haziran 2010’dan itibaren Türkiye’de Karayolları Trafik Kanunu çerçevesinde otomobillerde çocuk koltuğu kullanımı zorunlu hale getirildi. Kaza esnasında çocukların yaralanma riskini en aza indirmeyi ve hızlı çarpmalarda diğer nesnelere çarpmaların engellenmesini amaçlayan bu zorunluluk kapsamında, Mercedes-Benz de miniklerin güvende olması için çocuk koltukları sunuyor. Çocukların konforu ve güvenliği düşünülerek tasarlanmış orijinal Mercedes-Benz çocuk koltukları ile yolculuklar çok daha güvenli oluyor. Mercedes-Benz, farklı yaş gruplarına özel üç farklı koltuk seçeneğini avantajlı fiyatlar ile sunuyor.

Detaylar için: http://shop.mercedes-benz.com.tr

Mercedes – Benz Otomobiller

Mercedes-Benz, otomobillerin ilk günkü orijinalliğini koruması için kaporta, boya, plastik aksam, tampon, iç döşeme ve ön cam onarımlarını kapsayan Mini Onarım Hizmeti’ni sunuyor. Bu kapsamda Mercedes-Benz yetkili servislerindeki özel tamir metotları ve ekipmanları ile aracın üzerindeki çizikler, küçük çaplı göçükler, vuruklar, ezikler, delikler hızlı ve ekonomik bir şekilde tamir edililiyor. Mercedes-Benz’ in özelliklerinin ve estetiğinin korunabilmesi için aracı ve özelliklerini en iyi tanıyan yetkili servislere emanet edilmeli.

Mecedes-Benz müşterileri, kasko ürünlerinden, mevcut hasarsızlık indirimleri etkilemeden, yetkili servislerde standart olarak verilmekte olan mini onarım hizmetinin limitleri dahilinde yararlanabilirler. (01 Mayıs 2011 tarihi itibari ile yapılan poliçeler için geçerlidir.)

Detaylar için: 4446244 veya Mercedes-Benz Yetkili Servisleri

Mercedes-Benz Kamyonlar

Mercedes-Benz, kamyon grubunda 6×2 kargo segmentinde Mayıs ayı alımlarında da cazip fırsatlar sunuyor. Verilen kredi desteği ile müşteriler, sıfır faize varan uygun kredi koşullarıyla araç alımı yapabiliyor. Bunun yanında eski aracını değiştiren Mercedes-Benz müşterileri de TruckStore aracılıyla çok uygun takas imkanlarından faydalanabiliyor.

Detaylar için: www.mbfh.com.tr

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar

70 cm uzunluğundaki bagaj alanı, katlanabilir, yön değiştirebilir koltukları ve 3+3+2+1 oturma düzeni ve D2 belgesine kayıt imkanıyla turizm ve taşımacılıkta bir ilke imza atan Yeni Vito 8+1 Minibüs; konfor, rahatlık ve ekonomiyi bir arada arayanların yeni gözdesi olmaya devam ediyor. Mercedes-Benz, özellikle turizm sektörü için Mercedes-Benz Finansman Türk’ten mevsimsel ödeme seçenekleri sunuyor.

Mercedes-Benz okul, servis ve turizm sektörlerinde kullanılan tüm ürün gamı (Sprinter, Vito ve Viano) için çok yönlü ve sürekli kampanyaları ile her zaman müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor.

Mercedes-Benz Finansman Türk ile Sprinter minibüs, uzun panelvan ve kamyonetlerde tüm vade ve kredi miktarlarında 0,79% sabit faiz kampanyası devam ediyor. Ayrıca Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, okul ve turizm sektörleri için mevsimsel ödeme seçenekleri sunuyor.

Bunların yanında yeni araç sigorta hizmeti de Mercedes-Benz Sigortacılık Hizmetleri aracılığıyla Mercedes-Benz müşterilerine sunuluyor. Mercedes-Benz Taşıt Ticaret tarafından Mercedes-Benz müşterilerinin 2. el araçları binici fiyatlarıyla değerlendiriliyor.

Bakım aralığının uzun, bakım maliyetlerinin düşük olduğu, düşük yakıt tüketimi sunan mevcut kullanımdaki hafif ticari araçlar için sunulan revizyon paketleri ile araçların kullanım ömürlerinin arttırılması hedefleniyor.

Ayrıca Mercedes-Benz, 2 Mayıs – 30 Haziran 2011 tarihleri arasında Hafif Ticari Araç müşterilerine “Michelin Lastik Kampanyası”nı sunuyor.  Mercedes-Benz Yekili Servisleri’nden hafif ticari aracına 4 adet Michelin lastik alan Mercedes-Benz müşterilerinin araçlarına ücretsiz orijinal yağ filtresi ve hava filtresi sağlanıyor.

Detaylar için: www.mbfh.com.tr, 444 62 44

Mercedes-Benz Otobüsler

Mercedes-Benz’in 125. Yılı için sadece 125 adet üretilecek olan Tourismo 16 RHD otobüslerde aracın gövdesinin renginde boyanan klima kapakları ve aynaları ile birlikte özel 125. Yıl folyo uygulaması aracın yanlarında, öndeki Tourismo 16 RHD yazısında ve araç içinde buzdolabı üzerinde bulunuyor. Özel olarak üretilecek olan bu araçların her birinde 125. yıl uygulamaları seri olarak sunuluyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı