Buradasınız
Home > Güncel > Mercedes Yılın Teknisyenlerini Seçti

Mercedes Yılın Teknisyenlerini Seçti

Mercedes-Benz Türk, müşterilerine en yüksek kalitede hizmet ve servis sunabilmek amacıyla yürüttüğü çalışmalarına devam ediyor. Şirket, bu kapsamda başlattığı ve bu yıl tüm ürün gruplarında uyguladığı “Mercedes-Benz Teknisyen Olimpiyatları” ile, yetkili servislerinde görev alan teknisyenlerin bilgi ve beceri seviyelerini ölçmeyi ve gelişimlerini teşvik etmeyi amaçlıyor.

Araç ve hizmetlerinde sunduğu kalitede üstünlüğü, mühendislikte uzmanlığı, ürün ve hizmet çeşitlerinin devamlılığını sunan şirket, “Teknisyen Olimpiyatları” uygulamasıyla müşterilerinin memnuniyetini daha üst seviyelere taşımayı ve markaya olan bağlılık zincirini daha da güçlendirmeyi  amaçlıyor.

Mercedes-Benz Teknisyen Olimpiyatları ön eleme sınavları 13.06. – 19.06.2011 tarihleri arasında 4 ayrı sınav merkezinde (İstanbul, İzmir, Adana ve Aksaray) yapıldı.  Ön eleme sınavlarına 142 bakım teknisyeni, 288 sistem teknisyeni ve 66 arıza teşhis teknisyeni olmak üzere toplam 496 sertifikalı teknisyen katıldı. En yüksek puanı alan katılımcılar, dereceye girerek finallere katılmaya hak kazandılar. “uygulamalı sınav, yazılı sınav, beceri sınavı ve takım çalışması” olmak üzere 4 aşamadan oluşan final sınavları, 29 Eylül 2011 tarihinde yapıldı.

Mercedes-Benz Türk Satış Sonrası Hizmetleri Eğitim Bölümü tarafından başlatılan ve 2003 yılından beri “Mercedes-Benz Teknisyen Olimpiyatları” adı altında gerçekleştirilen organizasyonun sonunda Mercedes-Benz Türk Pazarlama Merkezi’ nde ödül töreni düzenlendi. 30 Eylül 2011  tarihinde gerçekleştirilen bu törende, dereceye giren başarılı teknisyenlerin ödülleri Mercedes-Benz Türk Direktörler Kurulu Başkanı Wolf-Dieter Kurz, Mercedes-Benz Türk Pazarlama ve Satış Direktörü Süer Sülün ve Satış Sonrası Hizmetleri Müdürü Ergiz Esen tarafından takdim edildi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı