Buradasınız
Home > Güncel > Mercedes-Benz Türk’ten MobiloVan Hizmeti

Mercedes-Benz Türk’ten MobiloVan Hizmeti

2014 yılı itibari ile Mercedes-Benz Türk A.Ş Yetkili Bayileri tarafından satılan “Yeni Sprinter”, “Vito” ve “Citan” araçları artık MobiloVan hizmet paketi ile sunuluyor. Mercedes-Benz MobiloVan hizmet paketi ve düzenli yaptırılan periyodik bakımlar ile birlikte Mercedes-Benz müşterileri kendilerini güvence altına alarak 30 yıla kadar güvenle sürüş keyfini yaşayabiliyorlar.

Teknik arıza nedeni ile yolda kalma  durumlarında sunulan MobiloVan hizmeti aracın trafiğe çıkış tarihinden itibaren yetkili servis sürekliliğine bağlı olarak 30 yıla kadar uzatılabiliniyor. Müşterilere sunulan Service24h desteğinin yanında, aracın çekilmesi veya yedek araç gibi daha bir çok yararlı hizmet sunulurken, araçların yollarına tekrar devam etmeleri de sağlanıyor.

Aracın yolda iken teknik arıza yapması veya çalıştırılamaması durumlarında şu servis hizmetleri sunuluyor;

Arıza mahalline gidiş ve arıza mahallinden dönüş masraflarının karşılanması (Mercedes-Benz Service24h personeli)

Yerinde yardım

Aracın çekilmesi

Taksi, şoför hizmeti ve diğer ulaşım araçları

Araç teslim etme hizmeti

Yedek araç ve/veya kiralama bedeli

Uçak/Tren masrafları

Otel konaklaması

Mercedes-Benz MobiloVan aynı zamanda hafif ticari araçların trafiğe çıkış tarihinden itibaren 2 yıl süre ile iki saati aşan garanti onarımlarında ilave şu servis hizmetleri sunuyor *;

Taksi, şoför hizmeti ve diğer ulaşım araçları

Araç teslim etme hizmeti

Yedek araç ve/veya kiralama bedeli

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı