Buradasınız
Home > Güncel > Mercedes-Benz Türkiye’den Ekim Kampanyası

Mercedes-Benz Türkiye’den Ekim Kampanyası

Mercedes-Benz Türkiye, her segmentteki modelleri için başlattığı kampanyalarını Ekim ayında da tüm hızıyla sürdürürken, avantajlı ödeme ve faiz fırsatları sunuyor.

C-Serisi

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in otomobilin icadının 125. yılı şerefine özel bir kampanya sunuyor. 125.yıl kampanyası çerçevesinde Mercedes-Benz müşterileri, 2011 yılı boyunca ayda sadece 125 TL ödeyerek C-Serisi’ne sahip olabilecekler. % 0,79’luk faiz oranıyla hazırlanan 36 aylık balon ödemeli kampanyada, 2012 yılı itibariyle aylık ödemeler 1.749 TL olarak devam edecek. 36’ıncı ayda kurumsal Mercedes-Benz müşterileri 31.535 TL, kişisel Mercedes-Benz müşterileri ise 34.349 TL’den başlayacak balon ödemeler ile geri ödemelerini tamamen bitirmiş olacaklar.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler müşterilerin isteklerine göre de farklı ödeme seçenekleri sunuyor.

E-Serisi

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in E-Serisi’ne özel sunduğu “ Tek Kelimeyle “E”şsiz Kampanya” Ekim ayında da devam ediyor. Bu cazip kampanya dahilinde Mercedes-Benz müşterileri, Euro bazında % 0,28 faiz oranı ve ayda € 2.000 tutarındaki aylık ödemeler ile E-Serisi’ne sahip olma fırsatını yakalayabilecekler.

Ayrıca bu özel kampanyanın TL seçenekleri de Mercedes-Benz müşterilerine sunuluyor. Bu bağlamda TL bazında kişisel Mercedes-Benz müşterileri % 0,69 faiz oranı ile 4.150 TL tutarındaki aylık ödemelerle, kurumsal Mercedes-Benz müşterileri ise yine % 0,69 faiz oranı ve 4.099 TL tutarındaki aylık ödemeler ile E-Serisi’ne sahip olabilirler.

Detaylar için: www.mbfh.com.tr

Mercedes-Benz Otobüsler

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler otobüs müşterileri için de Ekim ayında yeni bir kampanya ile destek olmaya devam ediyor.

“Şimdi Al, 2012 Sezonda Öde” sloganı ile sunulan kampanya dahilinde Ekim ayı içerisinde Mercedes-Benz otobüs satın alan müşteriler, ödemelerine 2012 yılının Mayıs ayında başlayarak her ay için sabit olan taksit tutarı ile ödemelerini tamamlayacaklar.

24, 30 ve 46 ay olmak üzere üç farklı vade seçeneği sunan kampanya çerçevesinde Travego ve ya Tourismo otobüs satın alacak Mercedes-Benz müşterileri araçlarını Ekim ayında satın alarak Mayıs ayında ödemeye başlayabilecekler. Ödemelerin ilk taksidinin 6 ay erteleneceği bu kampanyada, TL ödemelerinde 9.146 TL’den başlayan aylık taksitler, Euro ödemelerinde ise € 3.393’dan başlayan taksitler ile yepyeni bir Mercedes-Benz otobüs sahibi olunabilir.

Bu sayede araç yenileme ya da ilave araç yatırımı yapan müşteriler vade süresince sabit taksit tutarları ve vade sonunda aracın yüksek 2.El değeri sayesinde Mercedes-Benz Tourismo veya Travego’ya sahibi olabilmenin avantajlarından faydalanabilecekler.

Mercedes-Benz Türk, bu özel ödeme kampanyasının dışında mevcut Travego, Tourismo ve ya Setra müşterilerine de ilk ve ikinci giriş tarihlerine göre çeşitli fırsatlar sunuyor. Bu kapsamda 08.08.2011- 31.10.2011 tarihleri arasında ilk girişini yapan otobüsler için yedek parça ve Mercedes-Benz oil yağ brüt fiyatı üzerinden %15 (boya, kaporta işlemleri hariç), işçilikte (boya, kaporta işlemleri hariç) brüt lista fiyatı üzerinden % 20 indirim uygulanmaktadır. Ayrıca bu müşterilere Mercedes-Benz logolu Zippo çakmak da hediye edilmektedir.

İlk girişi yukarıdaki tarihler arasında olup ikinci girişini 01.11.2011 – 31.03.2012 tarihleri arasında yapacak otobüsler için ise yedek parça ve işçilik brüt liste fiyatı üzerinden (boya&kaporta işlemleri hariç)  %20, Mercedes-Benz oil yağ brüt liste fiyatı üzerinden de %15 indirim  uygulanmaktadır.

Detaylar için: www.mbfh.com.tr

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar

Hafif ticari araçlar pazarının parlayan yıldızı Mercedes-Benz, okul, servis ve turizm sektörlerinde kullanılan Sprinter ve Vito müşterilerinin güçlerine ortak, işlerine destek olmaya devam ediyor.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Ekim ayında % 0.89 faiz oranı ile 48 aya varan vade seçeneği sunduğu kampanya dahilinde kurumsal Mercedes-Benz müşterileri ayda 519 TL’den başlayan ödemelerle Vito veya Sprinter (orta panelvan hariç), kişisel Mercedes-Benz müşterileri ise ayda 535 TL’den başlayan taksitler ile Vito sahibi olabilirler.

Ayrıca yeni araç sigorta hizmeti de Mercedes-Benz Sigortacılık Hizmetleri aracılığıyla Mercedes-Benz müşterilerine sunuluyor. Mercedes-Benz Taşıt Ticaret tarafından Mercedes-Benz müşterilerinin 2.El araçları binici fiyatlarıyla değerlendiriliyor. Yine Mercedes-Benz Taşıt Ticaret tarafından satılan tüm ikinci el hafif ticari araçlar 1 yıl boyunca sınırsız kilometre için sıfır kilometre araç fiyatı üzerinden garanti kapsamında satılıyor.

Bakım aralığının uzun, bakım maliyetlerinin düşük olduğu, düşük yakıt tüketimi sunan mevcut kullanımdaki hafif ticari araçlar için sunulan revizyon paketleri ile araçların kullanım ömürlerinin arttırılması hedefleniyor.

Sprinter

Sınıfının tek Euro 5 motora sahip ve Eco-Gear şanzımanı ile düşük işletme maliyetinin yanı sıra, üstün tasarımı, 3 noktalı emniyet kemeri, orjinal elektrikli kapısı ve üstün güvenlik özellikleriyle Mercedes-Benz Sprinter Minibüs; 7,5 m³’ten 17m³’e uzanan taşıma kapasitesi ve sağlam yapısıyla Sprinter Panelvan; her işe uygun sağlam gövde yapısı ve modüler kasa çözümleri ile Sprinter Kamyonet ve 22+1 kişilik, arka aksta bulunan 4 tekerlek yerine güçlendirilmiş 2 tekerlek, ilave 3 koltuk arttıtılmış kapasite, yeni okul yönetmeliğine uygun kamera sistemi ve Euro 5 motoruyla sınıfında tek olan Sprinter Okul Servisi efsane olmaya devam ediyor.

Vito

70 cm uzunluğundaki bagaj alanı, katlanabilir, yön değiştirebilir koltukları ve 3+3+2+1 oturma düzeni ve D2 belgesine kayıt imkanıyla turizm ve taşımacılıkta bir ilke imza atan Yeni Vito 8+1 Minibüs; konfor, rahatlık ve ekonomiyi bir arada arayanların gözdesi olmaya devam ediyor.

Viano

Yeni Viano 163 PS Euro 5 motoru, BlueEFFICIENCY teknolojisi ve konfor anlayışıyla mutluluk için özel sebepler arayanların tercihi olmaya devam ediyor.

Detaylar için: www.mbfh.com.tr

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı