Buradasınız
Home > Güncel > Mercedes-Benz Türk ve İş Bankası Anlaştı

Mercedes-Benz Türk ve İş Bankası Anlaştı

İş Bankası, Mercedes – Benz Türk A.Ş. ile imzaladığı protokolle Mercedes – Benz Türk A.Ş. bayilerine Stok Yönetimi Sistemi sağlayacak ve bayilerin finansman ihtiyaçlarını karşılayacak.

İş Bankası ve Mercedes – Benz Türk A.Ş.’nin üst düzey yöneticilerinin katıldığı imza töreninde, iki kurum arasındaki işbirliği, İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Adnan Bali ve Mercedes – Benz Türk A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Dr. Michael Nicklas tarafından imzalanan protokol ile hayata geçirildi.

Mercedes – Benz Türk A.Ş. ile bayileri arasındaki nakit akışını düzenleyen bu sistemle, Bankanın internet şubesi üzerinden, bayiler, Mercedes Benz Türk A.Ş.’den sipariş ettikleri araçların listesini görebilecek, satın almak istedikleri araçları, ister peşin ödeme seçeneği ile isterlerse de almak istedikleri aracın fatura tutarı ve cinsine göre TL veya Dövize Endeksli olarak Stok Yönetimi Kredisi kullanmak suretiyle satın alabilecekler. Ayrıca, tüm bu işlemler, internet şubes, üzerindeki detaylı raporlama seçenekleri ile gerek bayiler, gerekse Mercedes – Benz Türk A.Ş. tarafından eşzamanlı olarak takip edilebilecek.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı