Buradasınız
Home > Güncel > Mercedes-Benz Türk Ailesi Hoşdere’de Buluştu

Mercedes-Benz Türk Ailesi Hoşdere’de Buluştu

Mercedes-Benz Türk A.Ş., 2011 yılında otomobilin 125.yılını ile Aksaray Kamyon Fabrikası’nın 25.yılını kutluyor. Bu anlamlı yılda şirketin başarısına önemli katkıları olan çalışanlarına ve ailelerine teşekkür etmek amacıyla 5 Haziran 2011, Pazar günü Hoşdere Otobüs Fabrikası’nda yaklaşık 9 bin çalışanın aileleri ile birlikte katıldığı bir “Aile Günü” düzenlendi.

“Biz bir Aileyiz” sloganını taşıyan “Aile Günü”nde şirket çalışanları ailelerine çalıştıkları işyerlerini gösterme imkanı buldular. Parça üretimindan, karoseri, montaj, boyahane,    finiş, koltukhane ve ofislere kadar tüm çalışma alanları ziyaretçilerin akınına uğradı.

Katılımcılar dopdolu ve renkli yan etkinliklerle zenginleştirilmiş bir program çerçevesinde  büyük küçük herkese hitap edebilecek aktivite ve programlarla keyifli saatler geçirdiler.

Çalışanlar zaman tünelinden geçerek Mercedes-Benz Türk’ün 1967 yılındaki kuruluşundan bu yana önemli kilometre taşlarına sahip olan tarihçesini aileleri ile paylaştılar, şirketin ülkemizde ürettiği otobüsleri ve kamyonları, satışını yaptığı binek ve hafif ticari araçları yakından incelediler.

Çocuklarını yüz boyama, çocuk tiyatrosu, balon palçayo ile sihirbaz gibi aktivitelerle    eğlendirip, kendileri de büyükler için kurulan oyun alanındaki etkinliklere katılarak günlerini renklendirdiler.

Etkinlik tüm çalışanların unutamayacakları güzel bir gün olarak sona erdi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı