Buradasınız
Home > Güncel > Mercedes-Benz’den CLS için yeni teaser

Mercedes-Benz’den CLS için yeni teaser

Mercedes-Benz-CLS-Coupe-Teaser-

CARMEDYA.COM – Mercedes-Benz, yenilik öncesi CLS’nin ikinci bir teaser görüntüsünü basın ile paylaştı. Yeni görüntü bu kez aracın iç bölümünden geldi.

Mercedes-Benz’den CLS için yeni teaser

Görüntü, yeni CLS’nin gösterge panelini içeriyordu. Gösterge kümesini ve bilgi-eğlence sistemi sistemini içeren görüntülerde bu iki ekranın bütünleşik olması dikkat çekti. Şirket önceki modellerinde de bu tarz bütünleşik ekranlara yer veriyordu. Özel ekranın dışında, CLS’nin markanın tanıdık dört havalandırma ızgarası da otomobilde yerini almış.

İlginç bir şekilde, Mercedes-Benz modeli  sosyal ağlarında ‘CLS Coupe’ olarak adlandırıyor. Bu da markanın sportif yaklaşımına atıfta bulunmak olarak görülebilir. Dün , Alman üreticisi yeni CLS’nin ön  bölümü için teaser fotoğrafı yayınlamıştı. Yavaş yavaş model hakkında detaylı bilgiler edinmeye devam ediyoruz. Yeni Mercedes-Benz CLS Coupe, 27 Kasım’daki Los Angeles Auto Show’da dünyaya tanıtılacak.

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı