Buradasınız
Home > Güncel > Mercedes-AMG C63 Coupe makyajlanıyor

Mercedes-AMG C63 Coupe makyajlanıyor

CARMEDYA.COM – Mercedes-AMG C63 Coupe makyajlanıyor. Nurburgring’de teste tabii tutulan model kameralara yakalandı. Otomobilin ön bölümünde önemli değişimler var.

Mercedes-AMG C63 Coupe makyajlanıyor

Kamuflajlı ön ve arka bölüm dikkat uyandırıyor. Mercedes hafif estetik operasyon geçirmiş. Yeni tasarlnamış ön farlar ve arka stoplar modeli daha sportif görünüyor. En önemli değişikliklerin başında dijital göstergeler yer alıyor. Bu ekran oldukça teknolojik ve dokunmatik özelliğe sahip.

Şimdiye kadar, C63’ün zaten rekabetini artırmak için yeterli gücü olan herhangi bir motor güncellemesi olup olmayacağı üzerine bir bilgi yok. Bununla birlikte Mercedes-AMG’nin 4.0 litrelik çift turbo V8 ile gelmesi bekleniyor.

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı