Buradasınız
Home > Güncel > Meganeomani Roadshow Başlıyor

Meganeomani Roadshow Başlıyor

Renault Megane

Renault markasının değişimini yansıtan Megane modellerini geniş kitlelere tanıtmak amacıyla, 14 Eylül – 17 Ekim 2010 tarihleri arasında bir roadshow düzenleniyor. Etkinlikte Megane HB, Megane Coupé ve Megane Sport Tourer modellerini tüketiciyle buluşuyor.

Otomobiline tutkuyla bağlanmanın bilimsel adı olarak tanımlanan Meganeomani, bu etkinlik kapsamında 24 ilde, 29 farklı noktada tüketiciye ulaşıyor.

Roadshow alanında deneme sürüşüne katılan Renault müşterilerine 1.000TL değerinde indirim çeki veriliyor. Ayrıca yeni bir Megane sahibi olmak isteyen tüm eski Megane müşterileri bu indirimden faydalanabiliyor.

Deneme sürüşünün yanısıra karikatür, air brush ve yarışmaların düzenleneceği roadshowda karaoke, tekerleme yarışmaları ve Megane temalı yarışmalar organize ediliyor.

Organizasyonla ilgili bütün ayrıntılar www.meganeomani.com web sitesinde yer alıyor ve izlenebiliyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı