Buradasınız
Home > Güncel > McLaren 570GT’ye Yeni Yorum

McLaren 570GT’ye Yeni Yorum

CARMEDYA.COM – Pebble Beach Concours d’Elegance bu yıl McLaren’in model geliştirme çalışmalarına sahne olacak. İngiliz üreticinin özel araç geliştirme birimi tarafından hazırlanan 570GT görsel ve işlevsel değişikliklerle organizasyonda boy gösterecek.

Otomobilde gelecekte sunulacak olan opsiyonların bir ön gösterimi olarak görülebilecek konseptte kullanılan beyaz gövde rengi, farklı bölümlerde görülebilen piyano siyahı süslemelerle kontrast oluşturuyor. Aynı renkte sunulan jantlar ve karbon fiber yan etekler diğer farklılıklar.

Mekanik olarak da bir yeniliğe sahip olan otomobilin egzoz sistemi titanyumdan üretilmiş. %30 hafifleme ve daha başarılı bir ses gibi artıları olan sistemin arka hava çıkışlarından görünen kısmında altın kaplama ısı kalkanları kullanılmış.İç mekanda kahverengi deri döşemeler ve karbon fiber süsleme paketinin yanında 12 hoparlöre sahip Bowers&Wilkins ses sistemi de kullanılmış.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı