Buradasınız
Home > Güncel > Mazda’dan Yaz Kampanyası

Mazda’dan Yaz Kampanyası

Mazda Türkiye, müşterilerinin önümüzdeki yaz günlerine serin bir başlangıç yapmalarını sağlayacak cazip ve ilgi çekici fırsatların sunulduğu bir yaz kampanyası başlattı. Mazda araçlarına tutkuyla bağlı ve bakımına önem veren Mazda sahipleri 25 Mayıs – 25 Haziran tarihleri arasında devam edecek üc­retsiz check-up kampanyasından yararlanabilecekler.

Üc­retsiz check-up kampanyası ile ilgili olarak Mazda Türkiye Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Tamer Atsan: “Mazda Türkiye olarak mevcut cazip fiyatlarımız üzerinden ilk kez yüzde 20 indirimin uygulanacağı benzersiz bir kampanya başlattık. Eski-yeni tüm Mazda kullanıcılarını Türkiye genelinde faaliyet gösteren 30 adet Mazda Yetki­li Servisine Yaz Kampanyası kapsamında ücretsiz check-up, tüm yedek parça ve işçiliklerde ve Orjinal Mazda aksesuarlarında yüzde 20 indirimden faydalanabilmeleri ayrıca 250 TL ve üzerinde yapılan tüm işlemler için 50TL’lik hediye çekinden yararlanabilmeleri için davet ediyoruz.” dedi.

Ücretsiz check-up kapsamında; tüm modeller için Fren sistemleri kontrolü, Lastik kontrolü, Tampon kontrolü, Soğutucu seviyesi kontrolü, Aydınlatma sistemleri kontrolü, Motor yağı seviyesi kontrolü, Ön cam silecek/yıkama sistemi kontrolü, Klima kontrolü, Fan kayışı kontrolü yaptır­mak ve tüm yedek parça ve işçiliklerinde ve aksesuarlarında yüzde 20 indirim fırsatından faydalanmak için en yakın Mazda Yetkili Servisine uğramanız yeterli…

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı