Buradasınız
Home > Güncel > Mazda’dan Takas Kampanyası

Mazda’dan Takas Kampanyası

Mazda atılımlarla girdiği 2011 yılına, otomobilseverleri sevindirecek 4 bin TL’ye yaklaşan bir kampanya ile devam ediyor.

4 Nisan’dan itibaren başlatılan Mazda3 modeline 2 bin TL yaklaşan kampanya indirimine ek olarak 2 bin TL takas indirimi sunuluyor. Kampanya kapsamında Nisan ayı süresince Mazda showroomlarını ziyaret eden Mazda sahipleri, Mazda’nın en çok satan modeli Mazda3 modelinde sunulan takas avantajından yararlanabilecekler.

Mazda Türkiye Genel Müdürü Nurkan Yurdakul kampanya ile ilgili olarak: “Mazda olarak atılımlarımıza devam ediyoruz. Yaza girmeden yepyeni bir Mazda3 sahibi olmak isteyenler için uygun koşullar sunan bu özel satış kampanyası ile de fark yaratacağız. Mazda 3’lerdeki takas indiriminin yanısıra tüm Mazda modellerinde özel indirimler  de müşterilerimizi bekliyor ” dedi.

Kampanyaya ek olarak takas indirimi fırsatı sunulan Mazda3 benzinli modellerinin özellikleri arasında, Dinamik Stabilite Kontrolü, Arka Araç İzleme Sistemi, Sunroof, Yağmur Sensörü, Otomatik Yanan Farlar, Elektrikli Isıtmalı Katlanır Aynalar, Isıtmalı Ön Koltuklar, Çift Bölgeli Otomatik Klima, Bluetooth ve LED Arka Farlar gibi özellikler bulunuyor.

Bu kampanya 30 Nisan 2011 tarihine kadar geçerli olacak.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı