Buradasınız
Home > Güncel > Mazda’dan Ramazan Kampanyası

Mazda’dan Ramazan Kampanyası

Mazda, Ramazan ayı süresince sabitlediği fiyatlarına ek olarak Mazda3, Mazda6 ve Mazda BT-50 modellerine takas indirimi uyguluyor.

Mazda3 modeline anahtar teslim fiyatta 3.000TL, Mazda6 modeline anahtar teslim fiyatta 5.600TL, Mazda BT-50 modeline ise anahtar teslim fiyatta 1.841TL takas indirimi sunuluyor.

Mazda Türkiye Genel Müdürü Nurkan Yurdakul kampanya ile ilgili olarak: “Yepyeni bir Mazda sahibi olmak isteyenler için, Ramazan ayı süresince sabitlediğimiz fiyatların yanı sıra Mazda ürün gamının en gözde modelleri arasında yer alan Mazda3, Mazda6 ve Mazda BT-50 modellerimize cazip takas avantajları sunuyoruz” dedi.

Takas indirim fırsatı sunulan Mazda3 benzinli modellerinin özellikleri arasında, Dinamik Stabilite Kontrolü, Arka Araç İzleme Sistemi, Sunroof, Yağmur Sensörü, Otomatik Yanan Farlar, Elektrikli Isıtmalı Katlanır Aynalar, Isıtmalı Ön Koltuklar, Çift Bölgeli Otomatik Klima, Bluetooth ve LED Arka Farlar gibi özellikler bulunuyor.

Mazda6 ise Elektronik Fren Basıncı Dağıtımı (EBD) ve Acil Fren Desteğine (EBA) sahip Kilitlenmeyi Önleyici Fren Sistemi (ABS), Dinamik Stabilite Kontrolü (DSC), Çekiş Kontrol Sistemi (TCS), Arka Araç İzleme Sistemi (RVM), Bi-xenon ön farlar ve Adaptif Ön Far Sistemi (AFS) gibi uzun bir donanım listesini bünyesinde birleştiriyor.

Mazda BT-50’de ayrıca Elektronik Fren Basıncı Dağıtımı (EBD), 4-tekerlekten Kilitlenmeyi Önleyici Frenleme Sistemi (4W-ABS) Tahditli Kaymalı Diferansiyel (LSD) gibi güvenlik özellikleri bulunuyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı