Buradasınız
Home > Güncel > Mazda’da Yeni Atama

Mazda’da Yeni Atama

Mert Güçlüer, Şubat ayı itibariyle, Mazda’nın Türkiye Ulusal Satış Şirketi’ne Satış Direktörü olarak atandı.

Yeni atamayla ilgili bilgi veren Mazda Türkiye Ulusal Satış Şirketi Genel Müdürü Nurkan Yurdakul: “Mazda için Türkiye’de çok önemli bir atılım yılı olarak gördüğümüz bu süreçte Mert, ekibimize katıldığı için çok mutluyuz. Uzun yıllardır otomotiv sektörünün içinde edindiği deneyimlerini bizimle paylaşacağından ve birlikte daha büyük başarılara imza atacağımızdan eminim” diye konuştu.

40 yaşındaki Güçlüer, otomotiv sektöründe 15 yıldan uzun bir süredir çalışan tecrübeli bir yönetici. Daewoo&Ssangyong, Kia Motors ve DAF&Tırsan gibi önemli markaların Pazarlama Müdürü ve Danışman pozisyonlarında görev aldı. Mazda’daki yeni görevine başlamadan önce Proton Cars ve AMG Pdt şirketlerinde Genel Müdür ve Proje Koordinatörü olarak görev almaktaydı.

Mert Güçlüer, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Makina Mühendisliği eğitimi aldı. Master derecesini Boğaziçi Üniversitesi Makina Mühendiliği Fakültesinde tamamladı Evli olan Güçlüer, ileri seviyede İngilizce’nin yanı sıra başlangıç seviyesinde İtalyanca, Fransızca ve Almanca biliyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı