Buradasınız
Home > Güncel > Mazda Türkiye’ye Yeni Genel Müdür

Mazda Türkiye’ye Yeni Genel Müdür

Mazda / Nurkan Yurdakul

Mazda Motor Avrupa, 1 Ocak 2011’den itibaren geçerli olmak üzere  Nurkan Yurdakul’un Türkiye Ulusal Satış Şirketine Genel Müdür olarak atamasının yapıldığını duyurdu.

Yeni atamayla ilgili bilgi veren Merkez ve Güneydoğu Avrupa Organizasyonu’nun Bölge Müdürü ve Ulusal Satış Şirketinin Genel Müdür Vekili Jerome de Haan: “Türkiye bizim için çok önemli bir pazar olduğundan Türkiye’deki Genel Müdür atamasında titiz davrandık. Nurkan Yurdakul’un finans ve otomotiv sektörlerindeki deneyimleri ile Ulusal Satış Şirketimizi daha büyük başarılara taşıyacağına inanıyoruz.” dedi.

Yurdakul, otomotiv ve finans sektöründe 22 yıldan uzun bir süredir çalışan tecrübeli bir yönetici. Citroën ve Autolink Filo Yönetimi gibi önemli markaların Genel Müdür pozisyonlarında görev aldı. Nurkan Yurdakul, “Universite de Paris X – Nanterre” Üniversitesinde İşletme eğitimi aldı. İngilizce ve Fransızca bilen Yurdakul, evli ve iki çocuk sahibi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı