Buradasınız
Home > Güncel > Mazda 6 makyajla 2.5 litre motora kavuşuyor

Mazda 6 makyajla 2.5 litre motora kavuşuyor

2018 Mazda6

CARMEDYA.COM – Mazda 6 makyajla 2.5 litre motora kavuşuyor. Mazda, 29 Kasım’da LA Auto Show’da yeniden tasarlanmış 2018 Mazda 6’yı tanıtacak.

Mazda 6 makyajla 2.5 litre motora kavuşuyor

Mazda’nın amiral gemisi olan model güncelleniyor. Bu operasyon 2012’de modelin başlangıcından bu yana üçüncü kez yapıldı. Temel değişiklikler yeni teknolojilerin benimsenmesini ve Powertrain serisinde yeni bir seçeneğin eklenmesini içeriyor. Skyactiv-G 2.5 litrelik benzinli motora kavuşan model yakıt verimliği konusunda ön plana çıkacak. Mazda, CX-9’da piyasaya sürülen turboşarjlı Skyactiv-G 2.5T benzinli birim, performans konusunda da tatmin edici olacak. Model bu motor ile 250 HP güce erişecek.

Aracı tamamen durduran ve bu andan itibaren yeniden kaldırabilen geliştirilmiş 360 derecelik izleme monitörü içeren Cruise Control sistemi de modelde yerini alıyor.  İki teaser görüntüden yola çıkılarak 2018 Mazda 6 , en yeni değişimleri içerideki gösterge tablosunda sunuyor. Model ile ilgili detaylı bilgiler ilerleyen zamanlarda ortaya çıkacak.

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı