Buradasınız
Home > Foto Galeri > Maserati Quattroporte 2016 Paris Otomobil Fuarı’nda

Maserati Quattroporte 2016 Paris Otomobil Fuarı’nda

CARMEDYA.COM  Fransız partisine Maserati Quattroporte de katıldı. 2016 Paris Otomobil Fuarı’nda sahne alan model yeniden tasarlanmış tamponları, krom ayrıntıları ve keskin ön ızgarası ile dikkat çekiyor. İçeride 8.4 inç büyüklüğünde bir dokunmatik ekran bulunuyor. Bu sistem Android Auto ve Apple CarPlay özelliklerini destekliyor. İçeride ki saklama alanları da modelin elden geçirilmiş. Ön tamponda ve ızgara bölümünde yapılan yenilikler ile model sürtünme konusunda yüzde 10 daha avantaj sağlamış.

Otomobilin kalbinde 3.0-litre V6 twin-turbo motor bulunuyor. Bu ünite 350hp ve 410hp olmak üzere iki güç seçeneği ile geliyor. Quattroporte S 410 Hp güç ile geliyor. Buna ek olarak Q4 dört tekerlekten çekiş sistemi de opsiyonel olarak otomobilde sunulmuş.  Tüm motor seçenekleri 8 ileri ZF marka şanzıman ile kombine edilmiş.

 

 

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı