Buradasınız
Home > Google > Maserati Ocak ayı ortasına kadar üretimi durdurdu

Maserati Ocak ayı ortasına kadar üretimi durdurdu

Levante S GranSport

 CARMEDYA.COM – Maserati tatil sezonundaki üretim durdurmaları planını stok eritmek için uzattı. Marka bu sayede üretim planını düzene sokmayı planlıyor.

Levante S GranSport

Maserati Ocak ayı ortasına kadar üretimi durdurdu

Grugliasco ve Mirafiori fabrikalarının Ocak ayı ortasına kadar Maserati üretimini durduracağını bildirdi. Ghibli ve Quattroporte modellerini inşa eden Grugliasco fabrikası, Noel ve tatil döneminde ki üç haftalık üretim durdurmayı dört haftaya çıkardığını bildirdi. Benzer şekilde Mirafiori fabrikasında Levante SUV üretimi 20 Aralık – 15 Ocak arasında durdurulacak. Geçtiğimiz yıl hat, yasal tatillerin ve hafta sonlarının ötesinde yalnızca bir gün daha uzun duraklatılmıştı.

Levante S GranSport iç mekan

Granturismo ve Grancabrio’ya ev sahipliği yapan Modena fabrikası, 15 Aralık’ta üretimi durdurduktan sonra 8 Ocak’ta yeniden üretime devam edecek. Maserati, FIOM sendikası başkanı Federico Bellono, daha uzun üretim durmalarının Çin’deki satışların düşmesi ya da genel satışlarda kaynaklı olmadığını belirtti.

Kübra Yeşilkaya
2014 yılında lisede, Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık bölümünü bitirmişdir. 2016 yılında SAÜ MYO Üniversitesinden, Habercilik ve Gazetecilik den mezun olmuştur. Ayrıca AÖF – Medya ve İletişim bölümünde eğitimine devam etmektedir. 2014 den 2016 yılları sonuna kadar Kampüshaber gazetesinde Grafikerlik ve muhabirlik, aynı zamanda Hürriyet aile sitesinde editör yardımcılığı yapmıştır. Kısa bir süre M&T Reklam şirketinde grafik tasarımcı olarak yer almıştır. 2017 yılında Anadolu Yaşam Sağlık Tesislerinde Sosyal Medya Uzman yardımcılığı ve grafikerlik yapan Kübra Yeşilkaya, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup da yeni görevine devam etmektedir.

    Benzer yazılar

    Yukarı