Buradasınız
Home > Güncel > Mars’ın Tercihi Castrol

Mars’ın Tercihi Castrol

Fallback Image

Castrol Madeni Yağlar, lojistik sektörünün önde gelen firmalarından Mars Logistics ile işbirliği anlaşması imzaladı. Bu işbirliği kapsamında Mars Logistics, filo araçlarının madeni yağ ihtiyacının temini ve satış sonrası teknik destek konularında Ağustos 20100 itibariyle Castrol’den hizmet almaya başladı.

Kara, hava, deniz, fuar ve etkinlik lojistiği, demiryolu nakliyesi, gümrükleme, sigortalama alanlarında faaliyet gösteren Mars Logistics, 400 araçlık filosuyla komple, grupaj ve askılı olarak Avrupa ülkelerine ithalat ve ihracat karayolu taşımacılığı yapıyor.

Mars Lojistik Uluslararası Taşımacılık Depolama Dağıtım, Mars Hava ve Deniz Kargo ve Mars Sigorta şirketlerini çatısı altında bulunduran Mars Logistics’in, merkez İstanbul olmak üzere Bursa, İzmir, Adana, Ankara, Atatürk Hava Limanı ve Esenboğa Havalimanı’nda şubeleri bulunuyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı