Buradasınız
Home > Güncel > Mars Logistics’in Tercihi Renault Trucks

Mars Logistics’in Tercihi Renault Trucks

Karayolu nakliyesi ile tüm Avrupa, Kuzey Afrika  ülkelerine ve bu ülkelerden Türkiye’ye komple ve grupaj taşıma, yurt dışına dağıtım ve depolama organizasyonu ile hizmet veren Mars Logistics, filosuna 200 adet Renault Trucks Premium 460.18 T GV aracı kattı. Mars Logistics’in toplam 500 adetlik  araç filosunun tümü Renault Trucks araçlardan oluşuyor.

Mars Logistics, Yenibosna tesislerinde gerçekleştirilen teslimat törenine, Mars Logistics’ten Yönetim Kurulu Başkanı Garip Sahillioğlu ve Taşımacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alper Bilgili  ve firmanın üst düzey yöneticileri katıldı.  Renault Trucks’ı temsilen ise  Renault Trucks Türkiye Genel Müdürü Dominique Pollien ve Satış  Direktörü Ömer Bursalıoğlu törende hazır bulundular.

Teslimat töreninde 200 adet Renault Trucks Premium aracı teslim alan Mars Logistics Yönetim Kurulu Başkanı Garip Sahillioğlu “ Yıllardır süregelen işbirliğimiz ve uzun araştırmalardan sonra bu kadar büyük bir alımda en doğru kararı verdiğimizden eminiz. Sağladığı yakıt tasarrufu ve Euro 5 avantajları ile Mars Logistics olarak müşterilerimizin memnuniyetini arttıracağımızı ve uluslararası düzeyde rekabetçi koşullara sahip olacağımızı düşünüyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz her alandaki nakliyenin çok önemli bir ayağı olan Karayolu nakliyesi bölümümüz bu yeni alımlarımızla daha da ileriye gidecektir. “dedi.

Renault Trucks Türkiye Genel Müdürü Dominique Pollien “Ekonominin lokomotifi olan lojistik sektöründe böylesine dev bir satış gerçekleştirmek sektörümüz adına bizim için gurur verici bir ayrıcalık. Bu tür yüklü satınalmaların sektöre canlılık getirdiğine inanıyoruz. Türkiye’deki lojistik sektörünün gelişimi artık tüm dünyada kabul görmüş bir düzeydedir. Bizim açımızdan baktığımızda ise Renault Trucks olarak araçlarımız düşük kullanım maliyetleri ve yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Araçlarımız ve satış sonrası hizmet ağımız ile lojistik sektörüne avantajlı hizmetler sunuyoruz. Mars Logistics’in Renault Trucks ile devam etme kararını memnuniyetle karşılıyorum “dedi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı