Buradasınız
Home > Güncel > Mansory yorumuyla Yeni Rolls-Royce Phantom

Mansory yorumuyla Yeni Rolls-Royce Phantom

CARMEDYA.COM – Lüks otomobil üreticisi Rolls-Royce, günümüze kadar ortaya çıkardığı modeller ile dikkatleri hep üzerine çekti. Peki bu modelleri modifiye edersek nasıl mı olur?

Tasarım ilgi çekici

Rolls-Royce Phantom standart halde iken bile fazlasıyla ilgi çekiyor. Mansory yorumuyla birlikte işler biraz değişmiş. Özellikle otomobilin body-kit tasarımı değiştirilmiş. Bu doğrultuda ilk olarak tamponlar değiştirilmiş. Ayrıca ek olarak üç farklı nikelaj takımını otomobilinize entegre edebilirsiniz. Yan bölümde etekler farklı olarak tasarlanmış. İçeride ise ufak değişimler sunulmuş. Direksiyonun üzerindeki bazı dokular ve hemen gerisindeki panel özel bir kaplama ile dizayn edilmiş.

En büyük değişim kalbinde

Performansa gelince, Phantom’un çift ​​turboşarjlı V12 motoru ile stok olarak 571 HP güç ve 900 Nm tork üretiyor. Model yapılan bazı güncellemeler ile 610 HP güç ve 950 Nm tork değerini yakaladı. Hızlı ve lüks olmak isteyenler için biçilmiş kaftan.

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı