Buradasınız
Home > Güncel > Mann Hummel’dan Bayi Atağı

Mann Hummel’dan Bayi Atağı

Otomotiv, endüstri ve savuma sanayine yönelik filtre üretimi ve filtreleme teknolojileri üretimleri gerçekleştiren Mann Hummel, Türkiye bayi kanalını güçlendirmek amacıyla performans yönetimi, performans değerlendirme eğitimleri ve 2011 -2018 stratejileri ile hedeflerini paylaştı. 2011 – 2018 vizyonu ve yeni stratejilerin paylaşıldığı iki gün süren toplantıya Türkiye bayileri katıldı.

Mann Hummel Türkiye Genel Müdürü Çağrı Savaşan toplantıyla ilgili olarak;“Mann Hummel global stratejisini Türkiye’de de en etkili şekilde uygulayabilmek için yaptığımız toplantı bu unsurları paylaşmak adına oldukca faydalı olmuştur. Hedeflerimizi, beklentilerimizi ve Türkiye yatırımlarımızla ilgili bayilerimize bilgi verdik. Bizim için önemli olan Türkiye pazarında bayi ve kullanıcılarımızla tek seste buluşmak. Bu amaçla performans ve performans değerlendirme eğitimleri ve yıl boyunca devam edeceğimiz eğitim programlarıyla bayi kanalımızı güçlendiriyoruz.Türkiye yatırımlarımızı da bu yaklaşımımız doğrultusunda şekillendirmeyi ve Türkiye’ye olumlu olacağına inandığımız yatırımlar kazandırmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda bayilerimizle birlikte hedeflerimizi gerçekleştirmek istiyoruz” dedi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı