Buradasınız
Home > Güncel > Mann-Filter’dan Çevreci Ürünler

Mann-Filter’dan Çevreci Ürünler

MANN-FILTER, İstanbul-Beylikdüzü TÜYAP’ta düzenlenen Automechanika İstanbul 2011 Fuarı’nda çevrenin temiz tutulmasına yardımcı olacak yenilikçi filtre çözümlerini sergiledi.

Egzoz gazlarındaki nitrojen oksit düzeylerini düşüren seçici katalitik indirgeme sistemi (SRC), Ad/Blue su çözümleri için geliştirilmiş filtre yelpazesi olarak Türkiye’de ilk kez tanıtıldı.

MANN-FILTER Ad/Blue filtreleri, sistem aksamalarını, aşınma ve arızalara karşı koruyor. Automechanika İstanbul 2011’de sergilenen diğer MANN-FILTER temaları arasında, geniş ürün ve yüksek kaliteli hizmet yelpazesi bulunuyor.

Kompakt Ad/Blue filtreleri, EURO 6 Avrupa Emisyon Standardı dahilinde saptanan bağlayıcı NOX eşikleri sınırları içinde kalacak seçici katalitik indirgeme (SCR) sistemi ile kamyon ve otobüslerdeki dizel motorlara önemli ölçüde destek oluyor.

MANN-FILTER Ad/Blue filtreleri, en küçük tortu ve yalnızca birkaç milimetre boyuta sahip yabancı maddeleri bile Ad/Blue çözeltisinden ayırır. Bunun sonucunda, sistem aşınma ve arızaya karşı korunuyor.

Bu filtrelerin ayrıca çevre üzerinde de olumlu bir etkisi bulunmaktadır: SCR sistemi, aracın tüm kullanım ömrü boyunca nitrojen oksit emisyon değerlerini asgari seviyeye düşürür.

MANN-FILTER, standında düzenlediği etkinliklerle de bayi ağını ve müşterilerini ağırlarken, basın ve ziyaretçilerden de büyük ilgi gördü. Standda, 2 gün boyunca belli periyodlarda devam eden etkinliklerde, Viyolinist Ceren AKSAN elektrik keman şov gerçekleştirdi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı