Buradasınız
Home > Markalar > BMW > Manhart yorumuyla BMW M2

Manhart yorumuyla BMW M2

CARMEDYA.COM –  Manhart kolları sıvayarak BMW M2’yi baştan yaratıyor. Model hem tasarım hem de performans anlamında iddialı olacak.

Alman tüner firması modelde çift turbolu 3.0 litrelik altı silindirli motorun performansını arttırmak için özel bir ecu yazılımı kullandı. Böylece model 550 hp güç ve 800 nm tork değerine ulaştı. Modelin 0-100 km hızlanması 4 saniyeye geriledi.

Daha sesli

Sesi güçlendirmek için paslanmaz çelikten imal edilen bir egzoz sistemi konumlandırıldı. Ek olarak karbon egzoz ucu kullanıldı. Dışarıda ise tamamen karbon fiberden imal edilmiş ön splitter, yan etekler ve arka difizör dikkat çekiyor. Ayrıca arka kanadında karbon fiberden imal edildiği göze çarpıyor.  Otomobilin tasarımını iddialı hale getirmek için 20 inç jantlar yerleştirilmiş. Ek olarak ise KW marka coilover yaylar kullanılmış. Bu sayede otomobil yere 20 mm daha yaklaştırılmış.

 

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı