Buradasınız
Home > Güncel > Malatya’da hızlı servis hizmetine kavuşuyor

Malatya’da hızlı servis hizmetine kavuşuyor

CARMEDYA.COM – Malatya’da hızlı servis hizmetine kavuşuyor. Brisa, servis zinciri Otopratik’in yeni bir mağazasını Malatya’da açtı.

Otopratik mağaza zincirleri binek ve hafif ticari araçlara lastik bakımı hizmeti sunuyor.

Malatya’da hızlı servis hizmetine kavuşuyor

Bridgestone ve Lassa markalarıyla Türkiye lastik sektöründe markalardan olan Brisa, araç sahiplerinin lastik ve oto bakımı gibi çeşitli ihtiyaçlarını gideriyor. Otopratik zincirinin yeni bir mağazasını Malatya’da, Ilyap Ilıcaklar iş birliğiyle hizmete sundu.

Marka, binek ve hafif ticari araçların kullanım ömürleri boyunca bakım hizmetlerini bir arada sunuyor. Brisa’nın kurumsal gücü ile beslenen ve tek bir çatı altında sürdürülebilir büyümeye odaklanan Otopratik mağazaları hem araç kullanıcılarına hem de iş ortaklarına değer sunuyor.

 

Hep destek tam destek

Brisa, kurumsallaşma, sistemsel altyapı, müşteri ilişkileri yönetimi, çalışan eğitimleri, teknik donanım ve kurumsal danışmanlık gibi imkanı sağlıyor. Bu sayede otomobil sektörü, araç bakımı ve servisi alanındaki yatırımcılar işlerini geliştirme, farklı müşteri gruplarına ulaşma, küresel standartlarda hizmet sunma gibi avantajlar elde ediyor. HaynesPro, Partvendo ve Castrol gibi lider kurumlarla yapılan iş birlikleri ile Otopratik mağaza zinciri, sadece sektör için değil, Türkiye ekonomisi için de değer yaratıyor.

 

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı