Buradasınız
Home > Güncel > Makyajlı Latitude Satışa Sunuldu

Makyajlı Latitude Satışa Sunuldu

Renault’nun amiral gemisi Latitude geçirdiği makyajın ardından güncel görünümüne kavuştu ve Türkiye’de satışa sunuldu.

Makyajlanan otomobilde yeni siyah fonlu farlar, LED arka stoplar, dikiz aynalarındaki LED sinyal lambaları, parlak krom kapı kolları ve tümüyle yenilenen jantlar dikkat çekiyor.

Geniş bir iç mekan hacmine sahip otomobilde arkadaki yolcular segmentin en geniş arka diz mesafesinden yararlanıyorlar (253 mm).

Renault Latitude

Yeni teknolojik donanımlar ile Renault Latitude, sunduğu konforu daha da pekiştiriyor: Otomobilde Renault R-Link internet bağlantılı entegre multimedya ve navigasyon sistemi, kör nokta uyarı sistemi, 3D Sound by Arkamys ve Bose® Sound System ile eksiksiz bir müzik ve ses sistemi, Bluetooth ve USB bağlantı, geri görüş kameralı ön ve arka park sensörü, Bi-xenon farlar, Renault eller serbest kart sistemi ve elektrikli park freni gibi donanımlary er alıyor.

Latitude teknolojik donanımlarının yanısıra ayrıcalıklı özellikleri ile konforu en üst düzeye taşıyor. Araç, havayı temizleyici ve rahatlatıcı iyonizör sistemi, 2 farklı seçeneği ile araç içi parfüm özelliği, hem öndeki hem arkadaki yolcuların bağımsız olarak ısıtma ve soğutma ayarı yapabilmelerini sağlayan 3 bölgeli elektronik klima ve 4 modlu masajlı sürücü koltuğuna sahip.

Renault Latitude

Latitude’ün iki farklı dizel motor seçeneği bulunuyor. Sürüş keyfi sunan aynı zamanda tutumlu 1.5 dCi 110 bg versiyonu 6 ileri manuel ve 2.0 dCi 175 bg versiyonu otomatik vites. Makyajlı Latitude Türkiye’de, Expression, Privilege, Executive olmak üzere 3 farklı donanım seviyesi ile 67 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Latitude, ABS, Acil fren destek sistemi, EBD, ESP, ASR,CSV, çift hazneli ön hava yastıkları, yan ve perde hava yastıkları, kör nokta uyarı sistemi, hız sabitleyici – sınırlayıcı ve  bi-xenon viraj farları gibi ileri teknolojili güvenlik donanımları birarada sunuluyor.

Renault Latitude

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı