Buradasınız
Home > Markalar > Dacia > Makyajlı Dacia’lar Paris’te Sahne Aldı

Makyajlı Dacia’lar Paris’te Sahne Aldı

CARMEDYA.COM – Dacia 2016 Paris Otomobil Fuarı’nda makyajlı Sandero, Sandero Stepway ve Logan MCV modellerini tanıttı. Makyajla birlikte otomobillerin tampon ve aydınlatma grubu yeniden elden geçirildi. LED gündüz farlarına kavuşan modeller stop grubunda da bu teknolojiden yararlanmış. Daha dinamik yapıya kavuşan modeller içeride de ufak değişimler yaşamış.  Yeni dört kollu direksiyon simidi gözlerden kaçmıyor. Ek olarak üst donanımlarda yumuşak deri kaplı direksiyonda sunuluyor. Havalandırma ızgaralarının yanlarında krom ayrıntılar kullanılmış.

 

Yokuş kalkış desteği ve geri görüş kamerası gibi donanımları bulunan modeller yeni 1.0 litre motora kavuşmuş. SCe 75 olarak bilinen üç silindirli turbo motor giriş seviyesi donanımından itibaren sunulacak. Easy-R şanzımanda modellerde yer alacak.

 

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı