Buradasınız
Home > Güncel > Madeni Yağda Total ve Tırsan İşbirliği

Madeni Yağda Total ve Tırsan İşbirliği

Total ile işbirliği neticesinde TIRSAN tarafından Türkiye’de pazara sunulacak DAF markalı madeni yağlar, orijinal yedek parça statüsüyle ve öncelikli olarak Tırsan servislerinde kullanılacak.

İşbirliğini değerlendiren TIRSAN A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu “TIRSAN olarak büyümeye devam ediyoruz. Bu yıl 35.yılımızı kutluyoruz ve 35 yıldır treyler sektör lideriyiz. 2014 yılı hedefimiz olan Avrupa’nın ilk üç treyler üreticisinden biri olma hedefine koşuyoruz. Büyük hedeflerimiz var ve bunları gerçekleştirecek iddialı girişimlerimiz var. Hedeflerimize ulaşmak için her alanda en iyilerle işbirliği yapıyoruz. Total ile işbirliğimizi de bu anlamda çok değerli buluyoruz” dedi.Nuhoğlu, yaklaşık 20 yıldır Total’in Avrupa’nın birçok ülkesinde DAF için farklı ürünler geliştirdiğini ve bunların gerek fabrika gerekse servislerde kullanılmakta olduğunu açıkladı. İki dünya markasının yürüttükleri yakın işbirliğine vurgu yapan Çetin Nuhoğlu ‘Total ve DAF’ın ortak teknoloji ve ürün geliştirme çalışmaları, saha testleri ve teknik eğitimler düzenlediğini belirtti.

Total Oil Türkiye Genel Müdürü Olivier Chalvon-Demersay “Total ve DAF tarafından Avrupa’da çok uzun yıllardır başarıyla yürütülen madeni yağ işbirliğini TIRSAN ile birlikte Türkiye’ye taşıyor olmanın heyecanı içerisindeyiz. Bundan böyle TIRSAN tarafından Türk tüketicinin hizmetine sunulan DAF marka araçlarda, Total teknolojisi ile geliştirilen ve aynı zamanda DAF tarafından fabrika ilk dolumlarda da kullanılmakta olan orijinal DAF marka madeni yağları kullanılabilecek. Ağır dizel motor yağları alanında TOTAL’in sahip olduğu ileri teknolojiyi buna benzer stratejik  işbirliği projeleriyle perçinleyerek Türkiye ağır vasıta pazarında büyümeye devam edeceğiz” diyerek projenin öneminin altını çizdi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı