Buradasınız
Home > Güncel > Volvo ve Lync & Co 2018’e yeni modellerle giriyor

Volvo ve Lync & Co 2018’e yeni modellerle giriyor

Volvo ve Lync & Co

CARMEDYA.COM – Volvo ve Lync & Co 2018 ‘e yeni modellerle giriyor. Volvo ve Lync & Co, 2018 yılının ikinci yarısında ilk kompakt plug-in hibrid modellerini piyasaya çıkaracak. Modeller tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Volvo XC40

Volvo ve Lync & Co 2018 ‘e yeni modellerle giriyor

Kompakt plug-in hibrid güç aktarma organı, üç silindirli, 1,5 litrelik bir benzinli motor ile sağlanacak. Bunun yanında bir elektrikli motor ve gerekli pil takımı sisteme entegre edilecek. Yedi ileri çift kavrama viteste modelde sunulacak olan detaylardan.

LYNK CO 01

Pazara ilk olarak Volvo XC40 ve Lync & Co 01 girecek. İlk olarak modellerin ikisi de 31 km menzile sahip olacak. Daha sonrasında bu menziller geliştirilerek 50 km bandına çıkarılacak. Daha sonra modellerin tam elektrikli versiyonları da piyasaya sunulacak. Bu modeller 400 km ve 500 km menzil seçenekleriyle müşterilerin beğenisine sunulacak. Tamamen elektrikli modeller 2020 yılında gelecek. Hibrit versiyonlar ilk olarak Çin piyasasına çıkacak. Daha sonrasında 2019 yılı içinde Almanya’da satışa çıkacak.

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı