Buradasınız
Home > Haberler > Renault > LinkData Renault Twizy’ye rakip olabilir

LinkData Renault Twizy’ye rakip olabilir

LinkData

CARMEDYA.COM – LinkData, Renault Twizy’ye rakip olarak gelebilir. Tüketici Elektroniği Fuarı, mini bir otomotiv etkinliğine dönüşüyor.

LinkData, Renault Twizy’ye rakip olarak gelebilir

Las Vegas’ta bir otomobil sergilemek için planlarını duyuran en yeni şirket Beijing LinkData ilginç bir model ile gelecek Şirket, “şehir içi elektrikli aracı” olarak tanımlanan yeni U-Bike isimli model gün yüzüne çıkmaya hazırlanıyor. Modelin ilk teaser fotoğrafı ortaya çıktı. Model Renault’un Twizy modeline büyük oranda benziyor.

Model gücünü Panasonic kaynaklı lityum-iyon pillerde depolayacak. Piller hakkında daha fazla bilgi yer almıyor. Otomobil 920 mm genişliğinde olacak. Toplam ağırlığı ise 180 kg. Otomobilin yapacağı menzilin ise 100 km civarında olacağı biliniyor.

Kübra Yeşilkaya
2014 yılında lisede, Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık bölümünü bitirmişdir. 2016 yılında SAÜ MYO Üniversitesinden, Habercilik ve Gazetecilik den mezun olmuştur. Ayrıca AÖF – Medya ve İletişim bölümünde eğitimine devam etmektedir. 2014 den 2016 yılları sonuna kadar Kampüshaber gazetesinde Grafikerlik ve muhabirlik, aynı zamanda Hürriyet aile sitesinde editör yardımcılığı yapmıştır. Kısa bir süre M&T Reklam şirketinde grafik tasarımcı olarak yer almıştır. 2017 yılında Anadolu Yaşam Sağlık Tesislerinde Sosyal Medya Uzman yardımcılığı ve grafikerlik yapan Kübra Yeşilkaya, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup da yeni görevine devam etmektedir.

    Benzer yazılar

    Yukarı