Buradasınız
Home > Güncel > Leon’un Gözü Arazide: Leon X-Perience

Leon’un Gözü Arazide: Leon X-Perience

CARMEDYA.COM – SEAT, Paris Motor Show’da yeni Leon X- Perience’ın dünya lansmanı yapıyor. Leon ailesini tamamlayan ve SEAT’ın genç tasarım dilinin yorumlandığı Leon X-Perience, markanın geleceğe yönelik modellerine de işaret ediyor.

Leon ST’nin tasarımı, sürüş dinamikleri ve çok yönlü kullanış özelliklerini paylaşan Leon X-Perience, elektronik kontrollü dört çeker sistemi, ekstra yüksekliği, kendine özgü off-road görünümü ve tüm yol şartlarına uygun süspansiyon sistemiyle öne çıkıyor. Hem şehir içinde hem de arazide kullanım özelliği ile öne çıkan otomobil, SEAT’ın ilk “allroad” aracı olarak dikkat çekiyor

Leon X-Perience modelinin Türkiye’de 2015 yılının ilk çeyreğinde, 110 beygir güç üreten 1.6 TDI 4Drive motor seçeneği ile satışa sunulması planlanıyor.

Mondial de lAutomobile 2014 / SEAT Leon X-Perience

Ibiza’nın 30. Yılı

SEAT, ilk olarak bundan 30 yıl önce düzenlenen Paris Motor Show’da tanıttığı ve bugün markanın en çok satan model ailesi olma başarısını gösteren Ibiza’nın 30. yılını, yine Paris’te kutluyor. Son 30 yıldır SEAT’ın en başarılı model ailelerinden biri ve markanın elçisi konumunda bulunan Ibiza, 5 milyon âdeti aşkın satış rakamıyla markanın en çok satan modeli.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı