Buradasınız
Home > Güncel > Lassa’dan Futbola Destek

Lassa’dan Futbola Destek

Lassa, uluslararası pazarda büyüme ve markalaşma stratejisi doğrultusunda, İngiltere Premier Ligi’nin başarılı takımlarından Bolton Wanderers’ın resmi sponsorlarından biri oldu.

Lassa, imzalamış olduğu resmi sponsorluk sözleşmesi ile markanın sınırlarını genişletmeyi amaçlıyor. Uluslararası Satış ve Pazarlama Direktörü, Halit Şensoy konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bolton Wanderers takımı ile yaptığımız anlaşma bizi çok sevindirdi. Lassa, müşterilerine önem veren, kalite ve performans amaçlayan bir marka… Bunun ilk adımı olarak, Bolton takımıyla sponsorluk anlaşması yaptık. 2011-2012 sezonunda, Reebok Stadyum’una Lassa damgasını vuracak. Öte yandan, Bolton’un sadık taraftarlarına ürünlerimizi sunmayı heyecanla bekliyoruz.” dedi.

Lassa aynı zamanda, Almanya’nın Borussia Moenchengladbach takımı ve İspanya’nın Espanyol takımının da lastik partneri oldu.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı