Buradasınız
Home > Güncel > Lassa Phenoma Kazandırdı

Lassa Phenoma Kazandırdı

Lassa’nın yeni performans lastiği Phenoma için hazırlamış olduğu  ‘Phenoma Challenge’ yarışması sonuçlandı. Bir kişiye çekilişsiz kurasız hayallerindeki otomobili kazanma şansı sunan Phenoma Challenge’ın birincisi Okan Türkmen oldu. 17 bin 599 kişi arasından sıyrılıp yarışmayı kazanan Türkmen, Mitsubishi ASX’in sahibi oldu. Okan Türkmen kazandığı Mitsubishi ASX’in anahtarını Brisa Genel Müdürü Hakan Bayman’dan teslim aldı.

Lassa Phenoma Challenge’da ikinci olan yarışmacı Ipad 2, yarı finalist olan 8 kişi Navitech navigasyon cihazı ve çeyrek finale kalan 40 çeyrek finalistte Ipod Shuffle Mp3 player kazandı.

Türkiye’de ilk defa web kamera üzerinden görüntülü yarışma olma özelliği taşıyan Phenoma Challenge’ın sitesi 133 ülkeden 315 bin ziyaretçi alarak da büyük bir başarıya imza attı.

Yarışmanın birincisi Okan Türkmen araç teslimi sırasında yarışma boyunca heyecanlı ve tempolu zamanlar yaşadığını belirterek “En ufak bir teknik arızaya karşı hazırlıklı olmak adına

tüm yarışma süresince 3 bilgisayar ve 6 ekran ile yarıştım. Soruları yanıtlamam gereken zamanlar geldiğinde eğer yolda isem durdum internet olan ilk yere girdim. Sonuna kadar yarıştım ve hayalime ulaştım” dedi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı