Buradasınız
Home > Güncel > Larte yorumuyla Mercedes-AMG GLE 63 S Coupe

Larte yorumuyla Mercedes-AMG GLE 63 S Coupe

mercedes amg

CARMEDYA.COM – Larte Design , Mercedes-Benz modellerini bir çok kez elden yenilemişti. Bu kez Mercedes-AMG GLE 63 S Coupe’yi yeniledi.

Karbon fiber jantlar

Otomobilde karbon fiber jantlar özellikle dikkat çeken önemli detaylardan. Bu özellik otomobili sportif görünümünü daha çok ön plana çıkarıyor. Siyah jantlar otomobile gizemli bir hava katmış. Özel bir ön tampon ile otomobil dinamik görünmüş. Yan bölümdeki karlıklar ve arka difizörle uyum tamamlanmış. Arka bölümde dört çıkışlı egzoz sistemi de aracın dikkat çeken diğer özelliklerinden.

Kübra Yeşilkaya
2014 yılında lisede, Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık bölümünü bitirmişdir. 2016 yılında SAÜ MYO Üniversitesinden, Habercilik ve Gazetecilik den mezun olmuştur. Ayrıca AÖF – Medya ve İletişim bölümünde eğitimine devam etmektedir. 2014 den 2016 yılları sonuna kadar Kampüshaber gazetesinde Grafikerlik ve muhabirlik, aynı zamanda Hürriyet aile sitesinde editör yardımcılığı yapmıştır. Kısa bir süre M&T Reklam şirketinde grafik tasarımcı olarak yer almıştır. 2017 yılında Anadolu Yaşam Sağlık Tesislerinde Sosyal Medya Uzman yardımcılığı ve grafikerlik yapan Kübra Yeşilkaya, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup da yeni görevine devam etmektedir.

    Benzer yazılar

    Yukarı