Buradasınız
Home > Güncel > Lancia’dan Delta İndirimi

Lancia’dan Delta İndirimi

Tofaş çatısı altında yer alan Lancia Türkiye, lüks kompakt sınıfın sıradışı temsilcisi olarak ön plana çıkan Delta modeli için Mart ayına yönelik yeni bir kampanya ile dikkat çekiyor. 1500 Euro’luk özel indirim avantajının sunulduğu Lancia’nın Delta model için düzenlediği özel  kampanya kapsamında  Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Lancia Finans’tan balon ödemeli kredi imkanı da sunuluyor. Bununla birlikte Mart ayı boyunca önemli satın alma kolaylıkları sağlanırken, Euro döviz kuru ise 2.10 TL’ye sabitlenerek satın alma sürecinde müşterilere çok yönlü avantaj sunuluyor.

1.6 litre silindir hacimli 120 HP’lik turbo dizel motor seçeneği ve bu motor versiyonunda isteğe bağlı sunulan otomatik şanzıman gibi benzersiz kombinasyon özelliklerine sahip Lancia Delta model ailesi; 6 havayastığı, Absolute Handling System,  LED aydınlatma teknolojili ön ve arka farlar, çift bölgeli otomatik klima, direksiyondan kumandalı MP3’lü radyo-CD çalar, krom dış pencere çerçeveleri, deri & Alcantara koltuk döşemesi, elektrikli katlanabilir ve ayarlanabilir ısıtmalı yan dikiz aynaları, viraj içi aydınlatan ön sis farları, karartılmış arka yan camlar, deri direksiyon ve vites topuzu, soğutuculu ön kol dayama, kaydırılabilir arka koltuk ve 16 inçlik hafif alaşımlı jant gibi zengin başlangıç donanım seviyesiyle de dikkat çekiyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı