Buradasınız
Home > Güncel > Lancia Delta’ya 1500 Euro İndirim

Lancia Delta’ya 1500 Euro İndirim

Lancia Türkiye, 28 Şubat’a kadar devam edecek satış kampanyası çerçevesinde 1500 Euro’luk özel indirim fırsatıyla 22 bin 450 Euro’dan başlayan anahtar teslim satış fiyatına sahip Lancia Delta modeli için Koç Fiat Kredi desteğiyle özel kredi kampanyası düzenliyor.

Lancia’nın Delta modeli için Şubat ayına yönelik kampanyasıyla dikkat çekiyor. 1500 Euro’luk özel indirim avantajının sunulduğu Lancia’nın Delta model için düzenlediği yıl sonu kampanyası kapsamında  Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Lancia Finans’tan balon ödemeli kredi imkanı da sunuluyor.

1.6 litre silindir hacimli 120 HP’lik turbo dizel motor seçeneği ve bu motor versiyonunda isteğe bağlı sunulan otomatik şanzıman gibi benzersiz kombinasyon özelliklerine sahip Lancia Delta model ailesi; 6 havayastığı, Absolute Handling System,  LED aydınlatma teknolojili ön ve arka farlar, çift bölgeli otomatik klima, direksiyondan kumandalı MP3’lü radyo-CD çalar, krom dış pencere çerçeveleri, deri & Alcantara koltuk döşemesi, elektrikli katlanabilir ve ayarlanabilir ısıtmalı yan dikiz aynaları, viraj içi aydınlatan ön sis farları, karartılmış arka yan camlar, deri direksiyon ve vites topuzu, soğutuculu ön kol dayama, kaydırılabilir arka koltuk ve 16 inçlik hafif alaşımlı jant gibi zengin başlangıç donanım seviyesiyle de dikkat çekiyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı