Buradasınız
Home > Güncel > Lancer’a Otomatik Şanzıman Seçeneği

Lancer’a Otomatik Şanzıman Seçeneği

Mitsubishi Lancer Sports Sedan’da Temmuz ayından itibaren yeni bir otomatik şanzıman seçeneği daha sunulmaya başlanacak. Mitsubishi’nin ülkemizdeki temsilcisi Temsa Global tarafından Temmuz ayı itibariyle ilk müşterilerine temsil edilmeye başlanacak olan Mitsubishi Lancer Sports Sedan’ın yeni otomatik versiyonu, sadece 1.6 litrelik 117 HP güç üreten benzinli motor seçeneğiyle kombine edilecek.

Invite donanım paketiyle Türkiye pazarının beğenisine sunulacak olan Mitsubishi Lancer Sports Sedan’ın 1.6 litre benzinli motorlu ve otomatik şanzımanlı versiyonunda zengin konfor ve geniş güvenlik özelliklerine yer veriliyor. Otomatik şanzımanlı Mitsubishi Lancer Sports Sedan’da 7 hava yastığı, viraj ve kaygan zeminlerde yol tutuşu artıran ASTC Sistemi (Aktif Denge ve Çekiş Kontrol Sistemi), yağmur sensörü, far sensörü, ön/arka sis farları, 16 inç alaşımlı jantlar, direksiyondan kumandalı müzik sistemi, soğutuculu torpido gibi özellikler standart olarak yer alıyor.

Mitsubishi Lancer Kokpit

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı