Buradasınız
Home > Güncel > Lamborghini Urus yeniden tasarlandı

Lamborghini Urus yeniden tasarlandı

CARMEDYA.COM – Lamborghini Urus Marque Trofeo Avrupa yarış serisi için yeniden elden geçirildi. Modelin standart haliyle özel tasarımı arasında büyük fark yok. Ancak iki modelinde iddialı bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Etkinlik devam ediyor

Şampiyona yılın ilk aylarında başladı. İki adet yarışında tamamlandığı etkinlikte 6 yarış yapılacak.  Geri kalan yarışlar gelecek ay Misano’da, temmuz ayında Spa-Francorchamps, eylül ayında Nurburgring ve Kasım ayında Vallelunga’da yapılacak. Lamborghini, bu özel versiyonu Facebook sayfasından tanıttı. Tasarım konusunda standart versiyonla çokta büyük farklılıklar sunmuyor. Otomobilde farklılık olarak sunulan tek bir detay çıkartmalar. Otomobilin kalbinde 4.0 litrelik V8 motor yer alıyor. 641 HP güç sağlayan model performansıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Lamborghini Urus , bu yılki Süper Trofeo yarışının tek iddialı modeli değil aslında. Huracan Süper Trofeo Evo’da bu sezon prömiyerini yapan diğer bir ilgi çekici model.

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı