Buradasınız
Home > Güncel > L200’e Türkçe Navigasyon Desteği

L200’e Türkçe Navigasyon Desteği

Mitsubishi L200 4×2’de yepyeni bir model sunuyor. Mitsubishi L200 4×2 Intense modelinde navigasyon cihazı, deri koltuklar, yan basamaklar, ön sis farları ve 235/70 R16 lastikler ile konfor artarak sürüş daha keyifli hale geliyor.

Intense modelinde standart olarak sunulan Kenwood DDX4038BTM multimedya cihazı iş zamanı dışında kullanıcılarına sevdikleri ile iyi zaman geçirmeyi sağlıyor. Dokunmatik 6.1 inç yüksek çözünürlüklü ekrandan video seyredilebilir, USB ve line-in girişleriyle her türlü taşınabilir müzik kaynağı kullanılabiliyor. Ayrıca kablosuz uzaktan kumandasıyla arka koltuktan bile komut verilebiliyor. Parrot bluetooth modülü sayesinde telefon görüşmeleri trafikte direksiyondan el kaldırmaksızın yapılabilirken, telefon rehberine ekran üzerinden ulaşmak çok kolay. Geri görüş kamerası ise aracın arkasını Kenwood’un ekranında görmeyi sağlıyor. Navigasyonda öncü marka Garmin’in Kenwood için özel olarak geliştirdiği Türkçe navigasyon sistemi sayesinde Türkiye’nin 81 ilinin haritalarına ulaşabiliyor, 2 veya 3 boyutlu ekranda ve sesli komutlarla yönlendiriliyorsunuz.

Euro NCAP güvenlik testlerinde sınıfında dört yıldız alabilen tek araç olan L200 güvenlik özellikleri ile de rakiplerinin önünde. L200 2.5 Di-D common rail yüksek güçlü motoru aerodinamik tasarımı ile yüksek verim sağlarken hava sürtünme katsayısının düşüklüğü ile de yakıt tüketimini ve CO2 seviyesini önemli ölçüde azaltıyor.

Mitsubishi L200 4×2 Intense’lerin tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatları; Mitsubishi L200 4×2 MT Intense 53.000 TL, Mitsubishi L200 4×2 AT Intense  54.605 TL olarak açıklandı.

Mitsubishi L200

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı