Buradasınız
Home > Güncel > Kymco Like 200 İle Scooter Pazarında İddialı

Kymco Like 200 İle Scooter Pazarında İddialı

Silkar Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. güvencesiyle Türkiye’de 145 bayide hizmet veren KYMCO fuarda sergilediği yeni modelleriyle scooter segmentinin gözdesi konumuna geldi. Sağlamlığı ve ekonomik modelleriyle ün yapan marka özellikle Like modelinin 200 cc’lik versiyonuyla satış rekoru kıracak gibi gözüküyor.

Silkar Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. güvencesi ile scooter ve motosiklet segmentinde 100 bin km’nin üzerinde yol yaparak halen kullanılan ve dayanıklılığı kanıtlanan KYMCO, ATV segmentinde de markalar arasında satış lideri konumunda bulunuyor.

Her zaman yaratıcı düşünce ve bilgiyi organize etme yeteneğini ileri teknoloji ile birleştiren KYMCO, daima daha sessiz, daha düşük emisyonlu daha az bakım masrafı gerektiren motosikletler üretmeye devam ediyor. KYMCO motosikletleri, 60 değişik model seçeneği ile yılda 500 bin adet üretiliyor ve üretiminin önemli bölümü ABD, Avrupa ve Japonya gibi ülkelere İhraç ediliyor.

Satış sonrası hizmetlerde müşteri memnuniyetine büyük önem veren Silkar Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. dayanıklı, uzun ömürlü ve ekonomik KYMCO motosikletlerinin bakım ve onarımını yapacak, 172 noktada yetkili ve eğitimli servisi ile KYMCO sahiplerine hizmet veriyor.

Yazı ve Fotoğraf: Berk ERTÜKEL

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı