Buradasınız
Home > Güncel > Kontrolden Çıkan Metrobüs Kaza Yaptı

Kontrolden Çıkan Metrobüs Kaza Yaptı

CARMEDYA.COM –  Acıbadem’de kontrolünü kaybeden Metrobüs E-5 Karayolu’na girdi. Çift katlı bir otobüse çarparak duran Metrobüs, kazaın etkisi ile altı aracıda altına aldı. Kaza sonucunda 6 kişi hafif şekilde yaralandı. Hayatını kaybeden kişi sayısı ise henüz belli değil. Kazanın şöför ile yolcu arasında çıkan kavgadan kaynaklandığı biliniyor.

Metrobüs kazası sabah saatlerinde, Acıbadem mevkiinde gerçekleşti. Görgü tanıklarının bilgilerine göre kontrolden çıkan Metrobüs E-5 yoluna bariyerleri aşıp girdi. Toplamda 6 aracı altına alan Metrobüs çift katlı bir otobüse çarparak durabildi. Olay yerine bolca itfaiye ve ambulans sevk edildi.  Kazanın yolcunun elindeki şemsiye ile otobüs şöförüne vurması sonucu gerçekleştiği öğrenildi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı