Buradasınız
Home > Güncel > Klasikler Sapanca’da Buluşuyor

Klasikler Sapanca’da Buluşuyor

1990 yılında, Klasik Otomobil meraklılarını bir araya getirerek, kurulmasından bu yana 300’ü aşkın üye sayısına sahip olan Klasik Otomobil Kulübü ile İstanbul’a sadece 45 dakika mesafedeki Güral Sapanca Wellness Park birlikte keyifli bir hafta sonuna imza atıyor. 16 Nisan Cumartesi günü klasik otomobil tutkunları, Güral Sapanca Wellness Park’ta Güral Sapanca Klasik Otomobil Rallisi kapsamında bir araya gelecek.

Hafta sonu için farklı bir etkinlik arıyorsanız ve klasik otomobillerle ilgiliyseniz; Güral Sapanca Wellness Park’da odanızı şimdiden ayırtmanızda fayda var!

Klasik Otomobil Kulübü’nün bugüne kadar gerçekleştirdiği etkinlikler arasında Klasikleşmiş Batı Anadolu Rallisi, Cumhuriyet Rallisi, İstanbul Rallisi, Yurt Dışındaki Klasik Otomobil Kulüpleri ile ortaklaşa düzenlenen Uluslararası ralliler yer alıyor. Otomotiv sektörünün önde gelenleri; konu ile ilgili Klasik Otomobil müze sahipleri ve cemiyet dünyasının önde gelen isimlerinin de katılımıyla gerçekleştirilecek etkinlik, 16 Nisan Cumartesi sabahı gerçekleştirilecek bilgilendirme toplantısının ardından Güral Sapanca Wellness Park’ın önünden start alacak. Otel bahçesinde yapılacak slalom ve fren gösterisinin tamamlanmasıyla ödül törenine geçilecek.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı