Buradasınız
Home > Güncel > Kim Ne Kampanya Yapıyor?

Kim Ne Kampanya Yapıyor?

2013 yılının son haftasına girerken, otomotiv sektöründeki tüm markalar yılın en cazip kampanyalarına imza atmaya devam ediyorlar.

Tüm kampanyaları tek bir haberle size duyurmanın sizler için kolaylık olacağını düşünerek, markaların indirim ve taksit kampanyalarını derledik.

ALFA ROMEO

Kampanya kapsamında, Alfa Romeo’nun kompakt sınıftaki başarılı temsilcisi Giulietta’ya sahip olmak isteyen müşteriler, 30.000 TL’ye 24 ay vade ve %0,81 faizli kredi imkânından faydalanıyor. Tercihini Alfa Romeo’nun lüks küçük sınıftaki başarılı modeli MiTo’dan yana kullanan otomobil tutkunları ise 2.000 TL’lik cazip takas indiriminden yararlanıyor.

Alfa Romeo’nun yılsonuna kadar devam edecek ve Koç Fiat Kredi tarafından desteklenen avantajlı kampanyasında, Giulietta modeline 54.560 TL, MiTo’ya ise 49.480 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor.

CITROEN

Citroën, tüketicilere yıl sonu takas kampanyası ile 6 bin TL’ye varan indirimin yanı sıra sıfır faiz seçenekleriyle de cazip avantajlar sunuyor.

Stop & Start teknolojisiyle sunduğu düşük yakıt tüketimi ile dikkat çeken C4 modelinde peşin alımlarda anahtar teslimde 5 bin 250 TL’ye varan cazip takas indirimi tüketicileri bekliyor. C5 modelinde ise 6 bin TL’ye  varan indirim avantajı sunuluyor.

Berlingo modelinde ise 5 bin TL’ye varan takas indirimi sunuluyor.

DACIA

Dacia’da Aralık ayında Duster modelinde “faiz sıfırın altında”. Sıfırın altında faiz 15 bin TL 15 ay vadeli kredi şeçeneğinde geçerli olup, farklı kredi seçenekleri için yüzde 0.89 faiz oranı sunuluyor.

Duster modeli için finansman kampanyasından faydalanmayacak müşteriler için nakit alım destekleri bulunuyor. Bu kapsamda Duster’da faz1 versiyonu için 1000TL indirim avantajı sunuluyor.

Ayrıca Aralık ayında Dacia Sandero modelinde avantajlı fiyatlar yer alıyor. Sandero’nun Stepway versiyonunda 1500 TL indirim bulunuyor. Sandero Ambiance ise 26 bin 90 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla tüketicinin beğenisine sunuluyor.

FIAT

Aralık ayı boyunca Fiat Linea, Punto, Bravo, Freemont, 500, 500C ve 500L modellerinden birine sahip olmak isteyen müşterilere, Koç Fiat Kredi tarafından desteklenen kampanya kapsamında, 20 bin TL’ye 3 yıl vadeli sıfır faizli çok avantajlı bir kredi imkânı sunuluyor. Otomobil tutkunları, yeni bir Fiat modeline dilerlerse 30 bin TL’ye 60 ay vadeli yüzde 0,61 faizli krediyle daha uzun vadede sahip olabiliyor. Kampanyada Fiat Linea, Punto, Bravo, Freemont veya 500 modellerinden birini tercih eden otomobilseverler, nakit alımlarda anahtar teslim fiyatı üzerinden 2 bin TL’lik indirimden de faydalanıyor.

Kampanya kapsamında, Fiat’ın SUV tasarım ve kullanım özellikleriyle birlikte AWD 4×4 çekiş sistemi ile öne çıkan modeli Freemont’da, tek ödeme ile kredi kullanmayı tercih eden müşteriler için ayrıca, sıfırdan başlayan faiz oranlarıyla, “Yarısı Peşin Yarısı Seneye Tek Ödemeli” kredi seçeneği de sunuluyor.

Kampanyada ayrıca, Fiat 500 ailesinin convertible modeli 500C’de 1500 TL değerindeki “Kit Cromato” veya “Kit Sportivo” aksesuar paketleri hediye olarak sunuluyor. 500 by Gucci’de ise 2,49 TL’lik sabit Euro kuru avantajı Aralık ayında da devam ediyor.

Fiat’ın Fiorino, Yeni Doblo, Pratico veya Ducato modellerinden birine sahip olmak isteyen müşteriler, Koç Fiat Kredi’nin desteğiyle düzenlenen kampanya kapsamında, Aralık ayı boyunca 20 bin TL’ye 3 yıl vadeli yüzde 0 faizli çok cazip kredi imkânından yararlanıyor. Yeni ticari aracını daha uzun vadeli düşük faizli krediyle satın almayı tercih eden Fiat müşterileri için ise 30 bin TL’ye 60 ay vadeli yüzde 0,61 faizli uygun bir kredi seçeneği sunuluyor.

Fiat Ticari Araç müşterileri dilerlerse, cazip kredi alternatiflerine ek olarak, tüm modellerinde geçerli olan, peşin alımlarda anahtar teslim fiyatı üzerinden 2 bin TL’lik indirim avantajından da faydalanıyor. Fiorino’ya 26 bin 50 TL, Yeni Doblo’ya ise 32 bin 800 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor.

FORD

Kampanya dahilindeki modeller için 24 bin TL krediyi 24 ay taksitle ödemek isteyen müşteriler, “0” faiz fırsatından yararlanıyor. Ayrıca kredi yerine peşin alım yapmak isteyen müşterilere kampanya kapsamındaki binek araçlarda yüzde 5 ticari araçlarda yüzde 3 peşin alım desteği sunuluyor.

Aralık kampanyasında Ford Connect sahibi olan sadık müşterilere sunulan avantajlara da devam ediliyor. Connect sahibi olan ve aracını yenilemek isteyen Ford müşterileri, kampanyaya ek 800 TL destek fırsatından yararlanıyorlar.

Aralık ayında Fiesta Titanium modelini seçenler, tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı 1650 TL olan X paketine de ücretsiz sahip olma fırsatını yakalıyor. Fiesta Titanium ile birlikte hediye edilen X paketi, otomatik kararan iç dikiz aynası, otomatik yanan farlar, yağmur sensörü, hız kontrol sistemi ve karartılmış arka camlardan oluşuyor.

HONDA

Honda Civic Sedan için gerçekleştirilen kampanya kapsamında 31 Aralık tarihine kadar Honda severleri özel fırsatlar bekliyor. 47 bin 900 TL’den başlayan fiyatlara sahip Civic Sedan’a 815 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyorken Nisan’da ödemeye başlama imkanı veren kampanya kapsamında 48 aya kadar vade sunuluyor.

INFINITI

Türkiye’de Bayraktar Grubu güvencesiyle sunulan Infiniti markası, Premium SUV FX 30d modeline özel yıl sonu kampanyasında Euro kurunu 2.45 TL’den sabitledi. 31 Aralık tarihine kadar sınırlı sayıda FX 30d GT Premium için geçerli olacak kampanya kapsamında, otomobil severlere Infiniti’yi sabit kurla satın alma imkanı sunuluyor.

Infiniti ayrıca, dileyenlere aylık cazip ödemelerle uzun vadeli kiralama imkanı da sunuyor. Infiniti FX 30d GT Premium araca dileyenler 36 aylık operasyonel kiralama yoluyla çok cazip aylık ödemelerle de sahip olabilecekler.

ISUZU

Isuzu D-MAX “Maksimum Güç için Maksimum Fırsat” kampanyasına Aralık ayında da devam ediyor.

Kampanya kapsamında 4×2 ve 4×4 tüm D-MAX’ ler için “20 bin TL’ ye, 12 ay, 0 faiz!” kredi imkânı sunuluyor. İngiltere’de “Yılın Pick-up’ı”, Almanya’da ise “Yılın 4×4 Aracı” seçilen Isuzu D-MAX, 2014 yılı Mart ayı itibariyle Türkiye’de üretilmeye başlanacak.

JEEP

Koç Fiat Kredi tarafından yürütülen kampanyada, Jeep tutkunlarını birbirinden cazip fırsatlar bekliyor. Kampanya kapsamında, Euro kuru Yeni Jeep Grand Cherokee için 2.60 TL, Wrangler modeli için ise 2.65 TL olarak sabitlenirken, otomobilseverler, başarılı satış grafiğiyle dikkat çeken her iki modele 120.000 TL’ye kadar yüzde 0,97 faizli 36 aylık çok cazip bir kredi imkanıyla sahip olabiliyor. Jeep’in kompakt SUV segmentindeki başarılı temsilcisi Compass ise 2.40 TL’lik sabit Euro kuru ile birlikte 40.000 TL’ye 24 ay vadeli ve yüzde 0,88 faizli kredi seçeneğiyle müşterilerin beğenisine sunuluyor.

2013’ün son ayında Jeep sahibi olmak isteyenler, Compass’a 85 bin 850 TL, Wrangler’a 78 bin 110 Euro, Yeni Jeep Grand Cherokee’ye ise 106.500 Euro’dan başlayan fiyatlarla sahip olma imkanını yakalıyor.

MITSUBISHI

Mitsubishi yılsonu kampanyası ile 4 farklı modelinde cazip fırsatlar sunuyor. Mitsubishi Lancer’da 2 bin TL, L200’de 3 bin TL ve ASX’de 5 bin TL’ye varan indirimler bulunuyor. Mitsubishi Space Star’da ise 28 bin TL’ye 12 ay 0 faiz fırsatı bulunuyor. Ayrıca Aralık ayında Space Star satın alanlar kredi ödemelerine Şubat ayında başlıyor.

NISSAN

Nissan, Qashqai modeli için 8 bin 750 TL’ye,  Juke modeli içinse 6 bin TL’ye varan indirim kolaylığı sağlıyor.

Türkiye geneline yayılmış tüm Nissan bayilerinde, Aralık ayı süresince devam edecek kampanya kapsamında Qashqai ve Qashqai+2 modellerinde 18 bin TL krediye 18 ay boyunca yüzde 0 faiz fırsatı, Juke modellerinde 13 bin TL krediye 13 ay boyunca yüzde 0 faiz imkanı sunuluyor.  10 bin TL krediye 12 ay boyunca yüzde 0 faiz fırsatı ise tüm Micra ve tüm Note modellerinde geçerli oluyor.

OTOKAR

Koç Topluluğu şirketlerinden, 50.kuruluş yılını kutlayan Otokar, 8,5 tonluk hafif kamyonu Otokar Atlas’ta yıl sonuna özel fırsatlar sunuyor. 31 Aralık tarihine kadar sürecek olan kampanya kapsamında 50 bin TL’ye kadar kredi kullanımlarında 12 ay için yüzde 0 faiz uyguluyor.

PEUGEOT

Peugeot 208 modellerinde 20 bin TL’ye kadar 20 ay sıfır faizli kredi kullanmak mümkün. Ayrıca peşin alımlarda 1000 TL’lik indirim elde edilebiliyor.

2013 yılının Ocak – Kasım döneminde toplam 9 bin 469 satış adedine ulaşan Peugeot 301’de 20 bin TL’ye kadar 20 ay sıfır  faizli kredi imkanı devam ediyor. Peşin alımlarda ise Aralık ayına özel 2 bin TL’lik indirim avantajı sunuluyor.

Bu ay Peugeot fırsatlarına 308 modeli de dahil oluyor. 308 modelinde 20 bin TL’ye kadar 20 ay sıfır faizli kredi imkanlarının yanında peşin alımlarda 2 bin TL’lik indirim imkanı dikkat çekiyor.

3008, 5008 ve 508 modellerinde ise 30 bin TL’ye 20 ay %0 faizli kredi imkanlarının yanı sıra 4 bin TL’ye varan peşin indirimleri bulunuyor.

Ayrıca Peugeot’nun sportif modeli RCZ için 2,50 TL olan avro kuru Aralık ayına özel 2,40 TL olarak sabitlendi.

SKODA

Skoda’nın “Amiral Gemisi” konumundaki modeli Superb, Aralık ayında özel fırsatlarla satılıyor. Yıl sonu kampanyası çerçevesinde Superb’in tüm motor seçenekleri, 2 bin 500 tl’lik takas avantajına sahip olacak.

Superb, Türkiye’de 58 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Ayrıca Skoda’nın SUV modeli Yeti’nin 1.4 TSI DSG şanzımanlı modellerine 2 bin TL’den başlayan indirimler ile sahip olunabilecek.

Yeti’nin 1.4 TSI Active modeli 50 bin 100 TL, aynı motor seçeneğinin Ambition modeli 55 bin 100 TL ve Elegance modeli ise 62 bin 900 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatlarıyla satılıyor.

SSANGYONG

Aralık ayına özel, 2bin TL yakıt çeki, pick-uplarda arka kabin kapağı hediyesi, 20 bin TL 20 ay  sıfır faiz avantajı ve “şimdi al ödemeye 3 ay sonra başla” kampanyaları ile daha da cazip hale gelen SsangYong’lar showroomlarda müşterilerini bekliyor.

Tüm SsangYong müşterileri, otomobillerini satın aldıkları gün itibarı ile, 4 yıllık geri alım garantisine sahip oluyorlar. Müşteriler, aldıkları SsangYong modellerini 4 sene içinde satmaya karar verdiklerinde, araçlarını 2. el olarak   getirerek, bedelini 3 iş günü içinde alabiliyorlar.

SUZUKI

SX4 S-Cross; Aralık ayında, özel bir kampanya ile satışa sunuluyor. Suzuki ,SX4 S-Cross modeli için, Aralık ayı boyunca 51 bin 560 TL’den başlayan fiyatı üzerinden 3 bin TL’ye varan takas desteği sağlıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı