Buradasınız
Home > Güncel > KIA’dan Yepyeni Bir Konsept

KIA’dan Yepyeni Bir Konsept

Kia’nın yeni konsept otomobili , markanın yenilikçi, güçlü ve dinamik tasarım çizgisinin en son ürünü olarak Uluslararası Frankfurt Otomobil Fuarı’nda otomobilseverlerle buluşacak.

Bu 4 kapılı spor sedan otomobil, çarpıcı ve maskülen dış tasarım detaylarını, sofistike ve zarif bir kokpit ile birleştiriyor.

Kia Motors Tasarım Başkanı Peter Schreyer  “Hangi açıdan bakarsanız bakın Kia’nın  yeni konsept aracı gözle görülür bir enerji yayıyor. Bu araç, Kia için çok net bir anlam ifade ediyor;  tasarımda daha ileri gitmeye ve tamamen yeni bir sayfa açmaya hazırız“. yorumunu yapıyor.

15 Eylül’de başlayacak olan Uluslararası Frankfurt Otomobil Fuarı’nda Kia ayrıca,  3 kapı Rio ve makyajlı Kia Soul’un dünya lansmanını gerçekleştirecek.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı