Buradasınız
Home > Güncel > KIA’dan Servis Kampanyası

KIA’dan Servis Kampanyası

Kia’nın garantisi biten araç sahiplerine özel olarak yapılan kampanya süresince, işçilikte yüzde 30, orjinal yedek parçada yüzde 20, motor yağlarında ise yüzde 15 oranında  indirimler sunuluyor. Kampanya kapsamında, servise gelen araçlar ücretsiz muayene, ön control ve check-up hizmetinden de yararlanabiliyorlar.  4 adet Cooper lastik Alana, 1 yıl yol yardımı ve lastik tamir kiti hediye olarak verildiği satış sonrası kampanyasında Kia sahiplerine ayrıca yıl sonuna kadar geçerli olan bakım ve onarım hediye kuponları da veriliyor.

Kia’nın servis kampanyasından faydalanmak için tek yapmanız gereken 15 Haziran tarihine kadar Kia’nızı yetkili bir Kia servisine götürmek.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı