Buradasınız
Home > Güncel > Kenan Nihayet Podyumda

Kenan Nihayet Podyumda

Moto 2’de yarışan Red Bull sürücüsü Kenan Sofuoğlu 25 Haziran Cumartesi günü Hollanda’da, Assen’de yapılan yarışlarda ilk podyumunu kutladı.

Red Bull sporcusu Kenan Sofuoğlu kendisine her zaman uğur getirdiğini söylediği ve daha önce birçok zafere imza attığı Assen pistindeki yarışlara 7. sıradan başladı. Moto 2’deki 7. yarışında zaman zaman birinci sıraya yükselen Sofuoğlu üstün pilotajıyla adeta “Moto 2’de ben de varım!” dedi. Team Catalunya’da yarışan bir diğer Red Bull Sporcusu Marquez’in çekişmesiyle yarışı ikinci sırada tamamlayarak Moto 2’de ilk kez podyuma çıkan Sofuoğlu’yla birinci Marquez arasında sadece 2.397 saniyelik bir fark vardı.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı