Buradasınız
Home > Güncel > Kefilsiz kredisiz araç alabilirsiniz

Kefilsiz kredisiz araç alabilirsiniz

Engin Yeşil - Sinan Akçıl

CARMEDYA.COM – Yeşil Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Engin Yeşil, araç satışında başlattıkları yeni dönemi tanıttı.”

Sinan Akçıl’ın reklam yüzü olarak yer aldığı toplantıda konuşan Engin Yeşil şunları söyledi; “Yeşil Holding olarak bulunduğumuz sektörlerde hep ilklere imza atmaya çalıştık; yeni bir inovasyon, yeni bir bakış açısı, farklı bir pazarlama stratejisi, yeni bir üretim teknolojisi gibi bileşenler, şirketlerimizin başarısı ve hızlı büyümesinde önemli rol aldı ve bize hep rekabet avantajı sağladı.Bugün, bu fikirlerimi destekleyen son girişimimizi sizlere anlatmak amacıyla bir araya geldik. Size, otomotiv sektörüne adım atışımız ve son girişimimiz Wowwo ile ilgili bilgi vermek istiyorum:

Wowwo, otomotiv sektöründe, Türkiye’de çok önemli bir ihtiyaca cevap vermektedir. Wowwo, ikinci el araçlara vatandaşlarımızın daha kolay erişebilmesi için, araç sahibi olmak ya da araç modelini yükseltmek isteyenlerin karşılarına çıkan banka kredisi skoru, kefil zorunluluğu gibi problemleri bertaraf eden bir sistem geliştirdi. İkinci el araçları, esnek ödeme koşullarıyla, kefilsiz, banka kredisiz ve senetle satış imkanı sunarak sektörde bir ilke imza attı. Wowwo’yu kurarak Türkiye‘de otomotiv sektörüne büyük ölçekli bir yatırım yapmış olduk. Türkiye‘de son zamanlarda yatırımların yurt dışına kaydığını üzülerek gözlemlediğim için, bu yatırımımız ile ülke ekonomisine sağladığımız katkıdan dolayı gurur duyuyorum. Türkiye’nin her yerinde olmayı hedefliyoruz; Wowwo ile araç sahibi olmayan kalmayacak!”

Geliştirdiği sistem bakımından Türkiye’de ilk ve tek olan Wowwo, vatandaşların yüzde 30 peşinatla sistemdeki binlerce araçtan birini 36 aya varan vadelerle şirket bünyesinde senetle satın almalarına imkan tanıyarak yenilikçi olma hedeflerini sürdürüyor.

WOWWO’NUN YENİ REKLAM YÜZÜ SİNAN AKÇIL OLDU!

Yeşil Holding Yönetim Kurulu Başkanı Engin Yeşil: “Bütün bu çalışmalarımızın neticesinde, hızla büyüyen, inovatif kuruluşumuz Wowwo’nun yolu; saygınlığı, tevazusu, sempatisi ve yeteneği ile toplumun takdirini kazanmış, geniş kitlelerce sevilen Sinan Akçıl ile kesişti. Kendisi, bundan sonra Wowwo’nun reklam yüzü olmuştur. Bu birlikteliğin kuruluşumuzun pazarlama çalışmalarını desteklemekte etkili olacağından şüphemiz yok. Son olarak sevgili Sinan Akçıl’ın oyuncu ve müzisyen olarak yer aldığı yeni kampanyamızın reklam filmlerini görüş ve beğenilerinize sunuyoruz” diyerek sözlerini Wowwo’nun süprizlerle dolu yeni reklam kampanyasını anlatarak noktaladı.

SİNAN AKÇIL: BU İŞBİRLİĞİ İLE GURUR DUYUYORUM!

Bu projede yer almaktan onur duyduğunu ifade eden Sinan Akçıl “Ben ilk defa bir markanın reklam yüzü olmayı kabul ettim. Bunun sebebi de daha önce teklif gelmemesi değil. Önüme gelen fırsatlarda yeterli sosyal mesaj içeriği olmadığını düşünmemdir. Wowwo tam tersine sosyal mesaj içeriyor. Bu birliktelik benim için ayni zamanda bir sosyal sorumluluk projesi. İnsanların temel sorunu olan araç ihtiyacını Wowwo’nun gerçek anlamda karşılıyor olmasından dolayı heyecanla ve hevesle bu projede yer aldım. Ayrıca bu projenin Türkiye ekonomisine katkısı olduğunu düşünüyorum. Şu anda Turkiye’nin içinde bulunduğu ekonomik süreçte bu çapta yatırım yapan bir firmanın reklam yüzü olmaktan ayrıca gurur duyuyorum. Aynı zamanda Wowwo için severek bestelediğim “Al Arabanı Git” şarkısını yaparak bu projenin sadece reklam yüzü olmadım projenin her anlamda destekçisi olmaya çalıştım.

Benzer yazılar

Yukarı