Buradasınız
Home > Güncel > KDV Goodyear’dan

KDV Goodyear’dan

Goodyear, yeni kampanyası “KDV Bizden” ile tüketicilerin bütçelerine destek olmayı hedefliyor. Tüketiciler; 15 Mart – 30 Nisan 2011 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, Goodyear markalı tüketici lastiklerinin alışverişlerinde %18 KDV oranı kadar indirim fırsatı yakalayacak.

Goodyear; 30 Nisan 2011 tarihine kadar sürecek olan kampanya kapsamında lastiklerini yenilemek isteyen tüketicilere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Tüketiciler, kampanyaya katılan Goodyear bayilerinden yaptıkları binek lastikleri alımlarında %18 oranında indirim alarak, yola daha kazançlı çıkacaklar.

Goodyear bayilerine gelen tüketicilerin, hem güvenle hem de kazançlı yola çıkacaklarını ifade eden Goodyear Lastikleri T.A.Ş. Pazarlama Direktörü Alper Yüksel, “Goodyear markalı binek lastik alımlarında “KDV Bizden” kampanyası, 30 Nisan 2011 tarihine kadar geçerli olacak” dedi. Yüksel, Goodyear olarak her zaman yenilikçi ve üstün teknolojilere sahip lastikleri, tüketicilerin bütçelerini destekleyecek kampanyalarla sunmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Kampanyaya katılan yetkili Goodyear bayilerine ve kampanya ile ilgili detaylı bilgiye www.goodyear.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı